Statistika negailestinga: Lietuvoje stresą patiria 9 iš 10 gyventojų. Todėl labai svarbu atsipalaiduoti, išmokti nusiraminti ir pailsėti. Tačiau tai, kas vienam žmogui yra atpalaiduojanti veikla, kitam gali dar labiau didinti stresą ir nerimą. Astrologai pataria, renkantis atpalaiduojančią veiklą, atsižvelgti į savo Zodiako ženklą.

 

astrologija

Geri patarimai, kaip sumažinti stresą ir nerimą skirtingų Zodiako ženklų atstovams ir atstovėms:

 

 • Avino ženklo atstovams atsipalaiduoti vienumoje nepavyksta. Labiausiai pailsi, kai būna tarp kitų žmonių. Galima lankytis vakarėliuose, renginiuose, susitikti su draugais, atrasti naujas vietas.

 

 • Jaučiams rekomenduojama visiškai kitokia veikla nei Avinams. Buvimas tarp žmonių jiems dar labiau sustiprina stresą. Jiems reikia komfortiškos, ramios ir tylios atmosferos. Jeigu namie nėra ramybės, galima išeiti pasivaikščioti į parką.

 

 • Dvyniams stresą kelia monotonija. Jie iš prigimties yra labai smalsūs, trokšta naujų patirčių ir žinių. Pradėjus jausti rutiną, rekomenduojama leistis į kelionę. Jeigu kelionėms šiuo metu pinigų nėra, galima pažiūrėti nuotykių laidą per televizorių.

 

 • Vėžiai labiausiai atsipalaiduoja, kai yra tarp artimiausių žmonių, šeimos narių. Galima pasigaminti ką nors skanaus ir pašnekėti su artimaisiais apie savo dieną.

 

 • Liūtai mėgsta bendravimą ir aktyvią veiklą. Pajutę, kad reikia sumažinti stresą, Liūtai nėra linkę ramiai sėdėti ir viską apmąstyti. Jiems reikia šviežio oro. Galima apsilankyti baseine arba ledo čiuožykloje, leistis į žygį pėsčiomis, pasivažinėti dviračiu, žiemą paslidinėti.

 

 • Mergelės savo analitinius įgūdžius ir polinkį į perfekcionizmą turėtų panaudoti pozityviai. Galima apsilankyti naujoje meno galerijoje.

 

 • Svarstyklėms geriausias patarimas nuo streso būtų toks: užsiimti mėgstama veikla. Paskaityti gerą knygą, paklausyti mėgstamos muzikos, suvalgyti skanų pyragaitį, nusipirkti kavos jaukioje kavinėje. Būti aktyviems, bet ne per daug. Skirti laiko sau, bet neizoliuoti savęs nuo kitų.

 

 • Skorpionai atsipalaiduoja, kai susiduria su mistika. Gan neįprasta, bet jiems stresą sumažinti gali padėti istorijų apie patirtį, atsidūrus ant mirties slenksčio, skaitymas internete arba kelionės į nežinomą kraštą su kuprine ant pečių planavimas.

 

 • Šauliai geriausiai pailsi, kai yra tarp kitų žmonių. Jie gali lankytis vakarėliuose, bet dar geriau, jei tą vakarėlį patys ir organizuos. Į vakarėlį pakviesti laiko patikrintus draugus. Svarbiausia, kad būtų skanaus maisto, geros muzikos, ištikimų draugų ir šokių!

 

 • Ožiaragiams stresą kelia darbo trūkumas. Kitiems ženklams sunku tai suprasti, bet jie geriausiai atsipalaiduoja planuodami veiklą kitai savaitei, sudarinėdami sąrašus (pavyzdžiui, rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašą ir pan.).

 

 • Vandeniams rekomenduojama padaryti kažką spontaniško. Apsilankyti naujame restorane. Nueiti į koncertą. Nueiti į paskaitą ar seminarą. Vandenių protas nuolat alksta naujų mokymosi patirčių.

 

 • Žuvys geriausiai atsipalaiduoja, kai leidžia savo mintims klajoti. Rekomenduojama svajoti, medituoti, vizualizuoti, kurti naujų tikslų sąrašus, rašyti dienoraštį.