Kartu gyvenančios poros pastebi, kad mylėtis dažnai nesinori tada, kai trokšta kitas. Taip yra dėlto, kad moterų ir vyrų organizmas funkcionuoja kitaip. Neretai reikia nemažai laiko, kol atrandama, kada geriausia mylėtis.

 

 

6:00 – 8:00

 

Ji: ką tik pabudusi nėra pasiruošusi seksui. Melatonino (miego hormono) lygis kraujyje pamažu krenta, o kūno temperatūra dar nebūna pakilusi (miego metu ji šiek tiek nukrinta). Tačiau kartais labai malonu pabusti nuo švelnių glamonių ir bučinių.

 

Jis: daugeliui vyrų rytas yra seksualinio aktyvumo pikas. Šiuo metu testosterono lygis kraujyje pasiekia maksimumą. Tačiau šiuo metu ilgam seksui vyras dar nebūna pasiruošęs.

 

8:00 – 10:00

 

Ji: visiškai pabudusi ir pasiruošusi seksui. Endorfinų (laimės hormonų) lygis kraujyje pasiekia maksimumą. Greitai susijaudina.

 

Jis: nusiteikęs dirbti. Testoterono lygis nukritęs. Sugundyti jį šiuo metu sunkiau.

 

10:00 – 12:00

 

Ji: paaštrėja skonio receptoriai – tinkamas metas užsiimti oraliniu seksu.

 

Jis: šiuo metu apie seksą daugiausiai mąsto ir kalba, tačiau iniciatyvos nesiima.

 

12:00 – 14:00

 

Ji: aktyvumas pasiekia maksimumą, tačiau ne seksualine prasme. Šiuo metu jai sunku atsipalaiduoti ir mėgautis seksu.

 

Jis: jaučiasi žaismingai. Endorfinų lygis pasiekia maksimumą. Šiuo metu jis neatsisakytų išbandyti, ką nors naujo, neįprasto.

 

14:00 – 16:00

 

Ji: kūnas pasiruošęs pastoti. Ilgos glamonės šiuo metu netinka. Seksas turėtų būti gana greitas ir net šiek tiek šiurkštokas. Šiuo metu suaktyvėja uoslė, todėl vyras turėtų gaiviai kvepėti.

 

Jis: pasigamina geriausios kokybės sperma. Tai geriausias metas mylėtis, jei planuojamas kūdikis.

 

16:00 – 18:00

 

Ji: aktyvumas sumažėja. Sekso metu būna pasyvesnės.

 

Jis: pasiruošęs kovai, tačiau ne ilgai trunkančiai seksui. Sekso jam reikia, kad atsikratytų nuovargio ir neigiamos energijos.

 

18:00 – 20:00

 

Ji: vakarienės metas. Šiuo metu didesnis dėmesys kreipiamas į tai, kas sakoma. Tinkamas metas komplimentams ir meilės prisipažinimui.

 

Jis: vakarienės metas. Išeitis: romantiška, lengva vakariene dviese lovoje.

 

20:00 – 22:00

 

Ji: pasiruošusi ilgam sekso seansui. Turi daug energijos ir pasirengusi eksperimentams.

 

Jis: pasiruošęs sekso maratonui, išpildys kiekvieną mylimosios troškimą. Tai metas, kai vyrų ir moterų seksualumas sutampa.

 

22:00 – 00:00

 

Ji: kraujyje padidėja melatonino lygis. Kūnas pasiruošęs miegoti. Netinkamas laikas seksualiniams žaidimams. Norisi tik apsikabinti, pasibučiuoti ir užmigti saldžiu miegu.

 

Jis: maksimaliai atsipalaidavęs, tačiau miego dar nenori. Pasiruošęs ilgai mylėtis. Turi daug energijos.

 

00:00 – 06:00

 

Ji: kūnui reikia poilsio. Tačiau ir sapne galima mylėtis. Įdomu tai, kad daugelis moterų nepatiriančių orgazmo realiai, jį patiria būtent sapnuodamos. Taip yra dėlto, kad miegodamos visiškai atsipalaiduoja. Svarbiausia, kad partneris nemiegotų.