Rinkdamiesi apatinius drabužius moterys ir vyrai kreipia dėmesį į skirtingus dalykus: moterys dažniau renkasi skirtingų spalvų ir modelių kelnaites, mėgsta eksperimentuoti, o dauguma vyrų elgiasi, tarsi visai neturėtų vaizduotės: dauguma perka tokios pat spalvos ir tokio paties modelio apatinius, kaip yra įpratę daugelį metų. Jokių naujovių.

 

apatiniai

Statistika rodo, kad 65 % vyrų renkasi bokserius (vyriškos apatinės kelnaitės, panašios į šortus) arba šeimynines trumpikes. Iš tiesų tai beveik vienas ir tas pats, nes šeimyninės kelnaitės – tai tiesiog šiek tiek platesni bokseriai. Šeimyninės kelnaitės laikomos visiškai neseksualiomis, o štai bokseriai – itin seksualūs, tvirtai įsivirtinę vyriškų apatinių drabužių rinkoje.

 

Vyrai, kurie dažniausiai renkasi šių dviejų tipų trumpikes, paprastai būna ramūs, pasitikintys savimi, subalansuoti. Jiems patinka būti draugų apsuptyje, nors mieliau renkasi ramius pašnekesius, o ne triukšmingus vakarėlius. Tokie vyrai yra populiarūs tarp moterų, nes jie būna lyg patikimas ramstis ilgalaikiuose santykiuose. Tai geri šeimos vyrai, rūpestingi ir mylintys tėvai.

 

30 % vyrų mėgsta dėvėti glaudžių tipo trumpikes. Jos atrodo seksualiai, nes yra prigludusios prie kūno, bet laikomos kenksmingomis sveikatai, nes gali sutrikdyti kraujotaką. Galbūt nieko nenutiks, jei tokios kelnaitės bus dėvimos kartais, tačiau kartais reikėtų pakeisti jas ir į laisvesnes. Manoma, kad vyras, dėvinti glaudžių tipo kelnaitėmis, siekia visiems įrodyti, kad jis yra pats geriausias visose srityse. Jis – tikras mačo, sekse jam nėra nežinomų dalykų, jis puikiai supranta, ko nori moterys. Paprastai būna subtilus ir švelnus meilužis. Įdomu faktas: biurų darbuotojai labai dažnai renkasi glaudes su ornamentais ir piešiniais. Galbūt jie taip bando kovoti su nuobodžia, pilka, neasmeniška apranga biure. Apatiniai – tai detalė, kurią mato tik jis ir jo partnerė, todėl galima labiau išlaisvinti vaizduotę ir šiek tiek paeksperimentuoti. To ypač norisi, kai kasdien būtina vilkėti uniformą (kostiumą).

 

Vyriškos kelnaitės su juostele – ekstravagantiškas pasirinkimas, tačiau yra vyrų, kurie pirmenybę teikia būtent šiam modeliui (maždaug 5 %). Tokios drąsios trumpikės pirmiausia išpopuliarėjo Brazilijos paplūdimiuose, iš ten paplito ir Europoje.

 

O ką atskleidžia moterų apatinių drabužėlių pasirinkimai? Minkštos medvilnės, plonų nėrinių, gėlių raštais margintus apatinius renkasi moterys, kurios, nepriklausomai nuo tikrojo amžiaus, visada išlieka jaunatviškos, mielos ir subtilios. Rinkdamosi pirkinius, pirmenybę teikia naujausioms madoms. Gali pasirodyti, kad tokios moterys dar nėra atradusios savęs, savo gyvenimo kelio. Mėgstančios pastelines spalvas, smulkias detales yra labai smalsios ir paprastai negali gyventi be saldumynų.

 

Raudonus apatinius dažniausiai renkasi stiprios, seksualios ir jaunos moterys, nes žino, kad tai efektyvus viliojimo ginklas. Raudona – tai nugalėtojų visose gyvenimo srityse spalva. Juoda spalva – elegancijos įsikūnijimas. Kiekvieną dieną juodus apatinius paprastai renkasi moterys, turinčios komplikuotesnę, dviprasmiškesnę, gilesnę prigimtį. Rinkdamiesi aprangą neretai mėgsta pasiskolinti kažką iš vyrų spintos, tačiau vis tiek išlieka labai žavios ir moteriškos. Patogius apatinius renkasi tos, kurios vertina komfortą ir nėra linkusios permokėti už patrauklesnio dizaino apatinius, praktiškos. Ryškius, drąsius ir provokuojančius apatinius renkasi moterys, kurioms būdingos visos šios savybės. Tai labai atviros, savimi pasitikinčios, aistringos meilužės.