Tegul kitą knygą, kurią skaitysite, parenka žvaigždės! Knygas galima rinktis įvairiai, ne tik pagal kitų rekomendacijas, bet ir pagal asmenybės tipą.

 

knygos

 • Avinai yra drąsūs, pasitikintys savimi, spontaniški, mėgstantys nuotykius, tad ir knygos turėtų būti tokios pačios. Jiems turėtų patikti Veronicos Roth „Divirgentė“, Victorios Aveyard „Raudonoji karalienė“.

 

 • Jaučiai yra nepriklausomi, praktiški, jausmingi, jautrūs ir labai žemiški. Juos jaudina istorijos apie priklausomus, ištikimus herojus. Jiems turėtų patikti Colleen Hoover „Mes dedame tašką“ arba Oscaro Wilde‘o „Doriano Grėjaus portretas“.

 

 • Dvyniai garsėja geru humoru jausmu ir sąmoju, ir šiek tiek dvilype asmenybe. Jie linksmi, mylintys ir entuziastingi. Jiems patiks knygos su gyvais, gudriais sąmojingais personažais, pavyzdžiui, Holly Small „Geek Girl. Moksliukė“ arba Charleso Dickenso „Pasakojimas apie du miestus“.

 

 • Liūtai yra lyderiai iš prigimties. Didingi, aristokratiški, pasitikintys savimi ir išdidūs. Jiems turėtų patikti Dave‘o Eggerso „Ratas“ arba Kiera Cass „Atranka“.

 

 • Mergelės garsėja analitiniu mąstymu, gudrumu, iškalbingumu ir pragmatiškumu. Jiems turėtų patikti knygos apie talentingus lyderius, kurie daro logiškus, praktiškus sprendimus: Garth Nix „Sabrielė“.

 

 • Svarstyklės yra žavingos, sąžiningos, taikdarės, idealistės, siekiančios harmonijos. Joms patiktų istorijos apie tai, kaip buvo anksčiau ir kaip bandė susigrąžinti ankstesnį gyvenimą, prarastas draugystes. Jos patiktų J. K. Rowling „Haris Poteris“.

 

 • Skorpionų prigimtis paslaptinga. Jie aistringi, valingi, turintys įgimto magnetizmo. Paprastai jiems patinka egzotiškos knygos su aistros prieskoniais, pavyzdžiui, Sabaa Tahir „Žarija pelenuose“.

 

 • Šauliai turi didelę širdį, yra optimistiški, pasitikintys savimi ir nuoširdūs. Renkasi knygas, kurių veikėjai primena juos pačius ir yra drąsūs, dosnūs ir kilniaširdžiai. Jiems patiktų Stephanie Perkins „Ana ir prancūziškas bučinys“, Patrick Ness „Septynios minutės po vidurnakčio“.

 

 • Ožiaragiai yra ryžtingiausi iš visų ženklų. Jiems patinka knygos, kuriuose vaizduojamas taip pat atkakliai savo tikslų siekiantys asmenys, pavyzdžiui, Joseph Delaney „Šmėklų medžiotojo mokinys. Septintasis sūnus“, Hannah Kent „Paskutinės apeigos“.

 

 • Vandeniai yra pats progresyviausias ir moderniausias Zodiako ženklas. Humanitarai iš prigimties, siekiantys pasaulį padaryti geresne vieta gyventi. Jiems patiktų knygos, kurios kvestionuoja tai, kas normalu ir plačių pažiūrų veikėjai. Jiems patiktų Liana Moriarty „Nekaltas melas“.

 

 • Žuvys nustoja skaityti nebent tada, kai svajoja. Joms patinka pasinerti į savo fantazijas, todėl renkasi knygas, kurias skaitydamos galėtų pasiekti į kitus, gražesnius pasaulius. Jiems patiktų Emily Lockhart „Melagiai“, Neil Gaiman „Niekurniekada“.