Bendrauti su uošve ar anyta ne visada lengva, juk asmenybės gali skirtis. Motinos kartais nejučiomis bando kontroliuoti sūnų bei dukrų santykius su jų antrosiomis pusėmis. Tačiau geriau supratus partnerio mamą ir sužinojus daugiau apie jos Zodiako ženklą galima išmokti elgtis su anyta ar uošve taip, kaip jos trokšta, tačiau atvirai nepasako.

 

Savanaudis AvinasHappy,Mother's,Day!,Family,Old,Grandmother,Mother-in-law,And,Daughter-in-law,Daughter

 

Po šiuo ženklu gimusios anytos savanaudiškos ir pavydžios, nes jaučiasi susidūrusios su aršia konkurente, juk joms reikia kovoti dėl sūnaus meilės. Nelaukite ir nemanykite, kad ji jus pamils. Ji visada norės lepinti sūnų ar dukrą. Geriausia ją mandagiai priimti ir džiaugtis kiekvienu jos apsilankymu. Galimybė jai matyti savo vaiką tiek kartų, kiek nori, bus geriausias būdas prieiti prie jos ir paskatins ją mylėti marčią. Taip pat po šiuo ženklu gimusios anytos ir uošvės yra labai socialios ir dinamiškos asmenybės. Tiesa, nuolat jaučia nerimą, todėl teks dėti visas pastangas, kad geriau pasijustų. Priešingu atveju santykiai gali pablogėti. Nors šios mamos išreiškia nuomonę griežtu, net karingu tonu, tačiau turi gerą širdį, kuri pasiruošusi mylėti atžalų antrąsias puses.

 

Konservatyvusis Jautis

 

Po šiuo ženklu gimusios moterys gali lengvai supykti. Jei joms atrodo, kad trikdote atžalą ar sukeliate jai rūpesčių, sugalvos būdų, kaip kuo greičiau jus pašalinti iš šeimos rato. Šios moterys mėgsta lepinti sūnus. Nors daugelis mano, kad su anytomis susitvarkyti lengva, iš tikrųjų jos greitai susierzina ir supyksta. Stenkitės vengti konfliktų su vyru ar sužadėtiniu jos akivaizdoje ir laikykite visus nesutarimus už dantų, kad jos neprovokuotumėte. Kita vertus, šios mamos konservatyvios ir žemiškos. Skeptiškai žiūri į supančius dalykus ir mąsto logiškai. Yra savininkiškos, kai kalbama apie vaikus ir anūkus. Patinka, kai lepina dovanomis, pagyrimais ir didele pagarba. Jei sūnaus ar dukros antroji pusė patinka, santykiai klostosi teigiama linkme. Priešingu atveju nuolat randa, prie ko prikibti ir ieško būdų, kaip sukelti konfliktą.

 

Ažiotažą keliantys Dvyniai

 

Suprasti Dvynių ženklo anytas ar uošves nėra lengva. Mėgsta kelti ažiotažą, kad ir kur eitų. Nėra atviros ir atvirai nekalba apie tai, kaip jaučiasi ar ką galvoja, elgiasi priešingai. Jų kompanijoje geriau neatsipalaiduoti, rekomenduojama visada elgtis kuo santūriau. Jei nepatinka žmogus, su juo elgiasi nemaloniai, gali bandyti išprovokuoti konfliktą. Nepaisant to, kai užmegsite su jomis gražius, tvirtus santykius, viskas pradės gerėti.

 

Bendraujantis Vėžys

 

Po šiuo ženklu gimusios anytos ir uošvės ne tam augino vaikus, kad atiduotų pirmam sutiktam mylimajam. Daugelis jų negali nustoti perdėtai rūpintis vaikais net jiems palikus šeimos namus. Vėžio ženklo motinos turi savitą asmenybę – tai jėgos ir užuojautos mišinys. Joms patinka megzti santykius ir, jei ką nors užsibrėžia, to visais įmanomais būdais siekia. Taip pat labai myli vaikus. Šios mamos turi stiprią intuiciją, todėl būkite dėmesingi ir venkite joms meluoti, nes tiesa greitai paaiškėja. Yra emocingos, todėl su jomis susidraugavus, jos elgsis su jumis kaip su dukra. Taigi, išsikelkite tikslą visada siekti jos draugystės ir palankumo.

 

Tvirtasis Liūtas

 

Tokios mamos – kietas riešutėlis kiekvienam potencialiam atžalų partneriui. Turi tvirtą charakterį, nori nuolat kontroliuoti aplinkinių, ypač vaikų, gyvenimą. Jų temperamentas bėgant laikui kinta. Visgi yra jautrios, paklūsta teisingumui. Patinka, kai su jomis elgiasi lyg su karalienėmis. Venkite jas kritikuoti, nors atrodys, kad elgiatės sąžiningai, greičiausiai tai geruoju nesibaigs. Be to, jos visada mėgsta vadovauti. Tam, kad išvengtumėte nemalonumų, stenkitės joms netrukdyti ir atitolinkite jas nuo savo gyvenimo.

 

Taktiškoji Mergelė

 

Protingos ir taktiškos, rūpi kiekviena smulkmena. Nuolat stengiasi palaikyti švarą namuose, kartais net persistengia, todėl prieš į svečius atvykstant partnerio mamai įsitikinkite, kad jūsų namuose nėra netvarkos ir dulkių. Mergelės ženklo moterys nuolat kritikuoja visus, tačiau nemėgsta būti kritikuojamos. Būkite atsargūs ir nekalbėkite su ja pasyviu ar susierzinusiu tonu. Šios mamos turi analitinį mąstymą, tačiau dažnai persistengia vardindamos šeimos narių trūkumus. Visada pasirūpina, kad vaikai ir anūkai būtų finansiškai apsaugoti, todėl nereikėtų pykti, jei sūnui ar dukrai po apsilankymo kišenėje palieka pinigų.

 

Draugiškos Svarstyklės

 

Vienos geriausių mamų, kurias kada nors sutiksite. Visada trokšta padėti, be to, yra protingos, malonios ir draugiškos. Jei turite problemų su partneriu, jos padės nepažeisdamos jūsų privatumo ir neperžengdamos asmeninių santykių ribų. Jos paaukos bet ką dėl vaikų gerovės. Šios mamos labai meilios, taip pat gerai rūpinasi anūkais. Dažnai net neprašomos finansiškai remia vaikų šeimas.

 

Jautrusis Skorpionas

 

Jautrios ir paslaptingos asmenybės. Paprastai griežtos, joms itin rūpi šeimos gerovė. Sunkiai pasitiki žmonėmis, todėl teks patirti daugybę išbandymų, kad pelnytumėte jų palankumą. Ir tik tada, kai manysite, kad jumis pradėjo pasitikėti, pamatysite, kad klystate. Prireiks nemažai laiko parodyti savo geriausias savybes ir būti įvertintiems. Visada stenkitės joms įrodyti, kad esate patikimi. Yra nemažai po šiuo ženklu gimusių moterų, kurios mėgsta valdyti ir bando kištis į vaikų gyvenimus, todėl būkite atsargūs ir venkite prieštarauti ar piktintis jų akivaizdoje. Jų aštrūs pasisakymai žeidžia vaikų partnerius, tačiau joms sunku nulaikyti liežuvį už dantų.

 

Optimistiškas Šaulys

 

Linksmos, mėgstančios gyvenimą, nuotykius ir naujus potyrius. Puikiai sutaria su visais šeimos nariais, su tokia anyta ar uošve sunku susipykti. Nemėgsta nesutarimų šeimoje ir paprastai nekuria širšių lizdo, nebent yra provokuojamos. Šios moterys optimistiškos ir sąžiningos. Jei norite geros kelionių kompanionės, nedvejodami paprašykite jų vykti kartu. Kai kalbėsitės su jomis giliomis temomis, nustebsite, kad gali būti labai naudingos ir duoti nuostabių patarimų.

 

Ambicingas Ožiaragis

 

Ambicingos, siekia sėkmės visose srityse – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, tiek bendraujant su vaikais. Prieš kitus mėgsta demonstruoti teigiamas savybes, nesvarbu, tai būtų sūnus ar jo žmona. Tačiau yra rimtos, todėl juoktis ir linksmintis su jomis bus sunku. Pasižymi stipriu orumu. Vertina tradicijas ir rūpinasi, kad to paties laikytųsi šeima. Joms sunkoka bendrauti su vaikais, ypač su anūkais, tačiau tai stengiasi kompensuoti pinigais. Nekenčia bet kokios kritikos savo atžvilgiu ir mėgsta, kad viskas būtų daroma tobulai ir profesionaliai.

 

Organizuotas Vandenis

 

Sunku numatyti šių anytų ar uošvių elgesį, juolab suprasti, apie ką galvoja. Yra organizuotos ir laikosi taisyklių. Patinka apsupti save protingais žmonėmis, kuriems sekasi. Pačios visada energingos, savotiškai ekscentriškos ir protingos. Jei darysite tai, ko jos trokšta, su jumis elgsis pagarbiai, tarsi būtumėte jos vaikas. Tačiau kartais to gali nepakakti, todėl tik dėl joms žinomų priežasčių gali imti elgtis nemandagiai, nemaloniai. Tai laikina, dažnai nerimta, todėl įsižeisti neverta.

 

Emocingos Žuvys

 

Jautrios, emocingos ir romantiškos. Turbūt vienos maloniausių anytų ar uošvių. Jei patiriate sunkumų ar jaučiatės blogai, nedvejodami paprašykite jų pagalbos – duos vertingų patarimų. Tai jautrios asmenybės, todėl venkite kritikuoti, nes tai gali dramatiškai baigtis. Paprastai noriai lepina vaikus ir anūkus. Norint su ja palaikyti nuoširdžius santykius, reikia, kad ji nuolat būtų apiberta pagyrimais. Kartais patiria pykčio priepuolius, kai santykiai šeimoje slysta iš rankų.

 

Autorius Monika Budnikienė