Prieš porą savaičių Kristina Ivanova pranešė intriguojančių naujienų apie savo merginų grupės „Magnit“ veiklą – prie grupės prisijungė gerai žinoma atlikėja ir modelis Ingrida Kazlauskaitė bei „Auksinio choro“ solistė Donata Ramanauskaitė. Jau šį vakarą BTV žiūrovai žaidime „Ant liežuvio galo“ galės naująsias nares išvysti kartu su grupės senbuvėmis – pačia Kristina Ivanova bei Emilija Katauskaite.

 

Magnit

Naujame žaidime, kuriam diriguoja radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, merginų grupė susirungs su kita puikiai nusiteikusia komanda – prieš jas žais šokėjai Andrius Butkus ir Vytautas Mackonis, atlikėja Eglė Jakštytė bei žurnalistė Ieva Elvyra Kazakevičiūtė.

 

Žavingas grupės merginų įvaizdis filmavime abejingais nepaliko nei vieno vaikino. Ypač nuotaikingoje dvikovoje susirungė du buvę šokių partneriai – I. Kazlauskaitė bei V. Mackonis, kuris net buvo linkęs džentelmeniškai nusileisti savo žaviai buvusiai kolegei.

 

„O ką tu jam leisi mainais?“ – nepraleido progos įsiterpti ir laidos vedėjas R. Mackevičius. „Po laidos – viską, ką tik norės“, – koketiškai šypsodamsi atsakė I. Kazlauskaitė, sukeldama plojimų audrą. „Jis savo rankas ant manęs jau tiek laikė, kad nieko čia naujo“, – nusijuokė atlikėja, kai radistai liepė V. Mackoniui rankas pagal taisykles atitraukti toliau nuo varžovės.

 

Nuotaikingoje laidoje žaidėjai turi kuo greičiau pasakyti, kas jiems sukasi ant liežuvio galo. Prieš kiekvieną laidą atsitiktinai apklausiami 100 žmonių, ir studijos žaidėjų atsakymai turi sutapti su daugiausiai kartų pasikartojusiais respondentų variantais.

 

Atsinaujinusios grupės „Magnit“ narės atsakinėdamos susidūrė su ne vienu iššūkiu, tačiau jų nuotaikos tai tikrai nesugadino. Kaip joms seksis varžytis, ir kuri komanda laimės piniginį prizą, kuris šioje laidoje vis dar skaičiuojamas litais? Net 900 netikėtų atsakymų ir begalė juoko – laidoje „Ant liežuvio galo“ kiekvieną antradienį  20 val. per BTV.