BTV „Muzikinės kaukės“ scenoje šeštadienio vakarą – Ryčio Cicino antrininku tapęs dainininkas Edgaras Lubys. „Tai atlikėjas, su kuriuo niekaip nerandu jokių bendrų taškų“, – prieš pasirodymą sakys garsus vyras, kuriam šis įsikūnijimas taps tikru išbandymu. Praėjusiuose projekto sezonuose lietuviškos estrados princu tituluojamą atlikėją bandė įkūnyti ne viena garsenybė, tiesa jiems sekėsi ne itin gerai. „Gal tas kuklumas lietuviškas neleisdavo tapti tikruoju Ryčiu“, – spėlios komisijos narė Livija Gradauskienė.

 

vytautes_ribokaites_nuotr_28

Dainininkas ir dainų kūrėjas E. Lubys antrojoje muzikinio šou laidoje įsikūnys į Lietuvos estrados princą R. Ciciną ir atliks legendiniu tapusį kūrinį „Vasara gražuolė“. „Tau pavyko suprasti Ryčio Cicino charakterį ne tik šypsena, bet ir ta visa laikysena, jo didybe“, – sakys komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. „Edgaras šiandien švytėjo. Ne tik dantimis, bet ir akimis“, – komplimentų atlikėjui taip pat negailės L. Gradauskienė.

 

Populiariausiame šeštadienio šou šį kartą A. Lasytė įkūnys dainininkę Katy Perry, G. Staigvilas – Žilviną Žvagulį, D. Meškaitė-Kisielienė – Janiną Miščiukaitę, aktorius M. Jampolskis vienam kartui taps Rusijos atlikėju Mikhail Boyarsky, N. Nekrašiūtė – Mariah Carey, K. Juodzevičiūtė – Linu Adomaičiu, G. Malinauskaitė-Rudzienė – grupe „The Kelly Family“, Ž. Stakėnas įsikūnys į hito „Ice Ice Baby“ atlikėją Vanilla Ice, P. Bagdanavičius virs Andrea Bocelli.

 

Populiariausias įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ po metų sugrįžo į BTV eterį. Projektą, stebinantį garsenybių virsmais į žinomiausius Lietuvos ir pasaulio atlikėjus, praėjusiais metais stebėjo rekordinis žiūrovų skaičius. Tik pasirodęs muzikinis šou ir šiais metais išlaiko lyderio poziciją – naujausio sezono pirmoji laida praėjusį šeštadienį buvo žiūrimiausia vakaro programa šalyje.

 

Premjerinėje laidoje pirmąją vietą užėmė dainininkė, grupės „Liūdni slibinai“ narė A. Lasytė, atlikusi I. Jurgelevičiūtės iš „Dinamika“ dainą „Saldi nuodėmė“. Antrosios vietos laimėtojas – E. Lubys, įkūnijęs atlikėją Mika. Dainininkas atliko hitu tapusį kūrinį „Grace Kelly“. Trečiąją vietą užėmė didžiosios scenos naujokas, projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjęs Gražvydas Staigvilas. Vaikinas komisiją nustebino išvaizdos ir balso panašumu į Robbie Williams. Projekto gerbėjų šią savaitę laukia dar daugiau įspūdingų virsmų.

 

„Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.

 

Antrojoje „Muzikinės kaukės“ laidoje Edgaras Lubys įkūnys Rytį Ciciną (Vytautės Ribokaitės nuotr.).

 

Visų pirmos laidos pasirodymų pakartojimas:

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1424589564336835/