Kitų metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje savo dalyvavimą patvirtinęs dainininkas Jurgis Brūzga šį šeštadienio vakarą pasiners į dar vieną sunkų išbandymą – BTV projekte „Muzikinė kaukė“ jam teks įkūnyti legenda tapusį atlikėją Prince’ą. „Man jis yra didžiulis pavyzdys. Sunku suvokti, kaip įmanoma sukurti tiek muzikos, kurią dainuotų visas pasaulis“, – sako Jurgis, nuo projekto pradžios jau virtęs E. Sipavičiumi, grupe „A-HA“, A. Makejevu bei Bruno Marsu.

 

aistes_balcienes_nuotr_1 (Small)

 

J. Brūzga prisipažįsta esantis didelis atlikėjo Prince‘o gerbėjas, tačiau užduotis – ne iš lengvųjų, tikina dainininkas. „Stengiantis įkūnyti Prince’ą, be tikrai specifinio tembro, labai svarbu pagauti jo plastišką kūno kalbą, kuri jungiasi su labai stipria emocija, – pasakoja „Muzikinės kaukės“ dalyvis. – Įkūnijant tokią asmenybę neturi būti jokio neužtikrintumo. Turi viskam atsiduoti visu šimtu procentu.“

 

aistes_balcienes_nuotr_2 (Small) aistes_balcienes_nuotr_3 (Small)

 

Atlikėjas sako, kad įkūnyti Prince’ą jam bus didelis malonumas, tačiau ir kiti pasirodymai, kuriuos jam teko atlikti, buvo ne ką mažiau įdomūs. Sunkiausia Jurgiui būtų įkūnyti niekuo neišsiskiriančius atlikėjus: „Ko nenorėčiau, tai statiškų ir necharakteringų atlikėjų. Jei atlikėjas turi unikalių savybių, tai jau yra įdomu. O kuo sudėtingiau – tuo įdomiau“, – tvirtai sako itin sėkmingai praėjusių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodęs dainininkas.

 

aistes_balcienes_nuotr_4 (Small) aistes_balcienes_nuotr_5 (Small)

 

Populiariausio šeštadienio projekto „Muzikinė kaukė“ taisyklės nurodo, kad visiems dalyviams bent kartą per sezoną tenka užduotis įkūnyti priešingos lyties atlikėją. Jurgis pripažįsta, kad tai jį kiek neramina. Visgi atlikėjas įsitikinęs, kad netikėtos užduotys projektą padaro išskirtinį. „Jei jau dalyvauji šiame projekte, vadinasi, pasirašai nenormaliems iššūkiams. Jei jau įbridai į balą, tai belieka taškytis“, – sako jis.

 

aistes_balcienes_nuotr_6 (Small) aistes_balcienes_nuotr_7 (Small)

 

Tai bus jau penktasis J. Brūzgos ir kitų „Muzikinės kaukės“ dalyvių bandymas virsti kitu atlikėju. „Į klausimą, kaip man sekėsi, tegul atsako komisija ir žiūrovai. Aš tiesiog turėjau neapsakomą džiaugsmą įkūnydamas Prince’ą. Visada yra smagu gilintis ir domėtis atlikėju, kuris tau nuoširdžiai patinka“, – tikina dainininkas. Jurgio Brūzgos virsmas Prince’u ir dar devyni, vienas už kitą įspūdingesni pasirodymai „Muzikinėje kaukėje“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 val., per BTV.

 

aistes_balcienes_nuotr_8 (Small)

 

Jurgio Brūzgos pasirodymo nuotraukos (aut. Aistė Balčienė)