„Savo jaunikio dar nepažįstu, tik žinau, kad jam apie 67 metus“, – jau rytoj, penktadienį, 19.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ šmaikštaus garsiausia šalies našlė Kristina Brazauskienė. Prieš kelis metus iš žinomos Estijos aiškiaregės Annos išgirdusi pranašystę apie galimą trečiąją santuoką, K. Brazauskienė neslėps pasidairanti, kas galėtų būti tas vienintelis.

 

Vis dėlto tekėti trečią kartą ponia Kristina neketina. Kaip ir su gerbėjais dalintis savo turtais: prabangia rezidencija, sodyba, „Lexus“ markės automobiliu ir solidžia sąskaita banke. „Niekas nieko negaus, viską užrašiau sūnui ir anūkei, o jei kas ko ir tikisi, gaus tik špygą!“ – iš vyrų pastangų apsukti ją apie pirštą juoksis našlė.

 

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjos Aušros Kilkuvienės kalbinama moteris ir verks, ir juoksis, atskleisdama, kaip iš tikrųjų prasidėjo „prezidentinis“ romanas, ką teko iškęsti, kad pirmas vyras sutiktų skirtis ir kaip Algirdui Mykolui Brazauskui mirus jai šiandien tenka gintis nuo laiškus rašančių ir į telefono ragelį dūsaujančių įsimylėjėlių. „Man nemalonu, kai per telefoną dejuoja. Dabar visų telefono pokalbių pasiklauso – iškart suguldys.“

 

Žinoma moteris atvirai prisipažins, kad jos pomėgiai – žaisti šachmatais ir žvejyba – labai pasitarnavo. O ar ji didžiavosi „savo gyvenimo žuvimi“ – A. Mykolu Brazausku? „Žinoma, glostydavo širdį, kad be konkurencijos patekau į topą…“ – atvirai prabils K. Brazauskienė.

 

Ne tik aukščiau paminėti pomėgiai, bet taip pat kuklumas ir strategija labiausiai pasitarnavo viliojant prezidentą. „Pasiturintys dažnai žiūri į keturiasdešimčia metų jaunesnes, bet Algirdui reikėjo manęs“, – A. Kilkuvienei ir „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovams drąsiai išrėš p. Kristina.

 

Atvirai apie grožio paslaptis, viliojimo meną, seksą ir niekur negirdėtus nuotykius laidoje „Kitoks pokalbis“ jau rytoj, penktadienį, 19.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.