Du ketvertukai iš LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijos narių sugniuždė tvirtą ir savimi pasitikinčią Jurgą Anusauskienę. Moteris po įvertinimo apsipylė ašaromis, šovė į lauką ir  prabėgo keletą šimtų metrų aplink Teatro areną. Bėgimas, pasak moters, ją labiausiai ramina.

Jurgą papiktino ketvertas, gautas iš astrologės Palmiros Kelertienės.

„Netikiu nei Dievais, nei horoskopais, tik pati savimi. Kas čia per būrimas iš kavos tirščių. Kokią ji turi teisę kalbėti apie kažkokį temos neišpildymą? Kas per nesąmonė tas Šaulio ženklas? Šoko du žmonės, ne ženklai. Gailiuosi, kad neturiu tikrų kulkų“, – verkdama  užkulisiuose sakė Jurga. Scenoje su Andriumi Grebliku jie šoko rumbą rusiškos ruletės tema.

„Aš verkiu tik vienu atveju: kai pykstu ant savęs. Aš visiškai sugadinau rumbą. Kas man  atsitiko? Vienoje vietoje pamečiau tekstą, ir viskas. Todėl ketvertą iš profesionalaus choreografo visiškai pateisinu. Bet už ką antras? Aš nenoriu iškristi. Noriu šokti. Labai noriu šokti. Pasakysiu keturis dalykus: iš klaidų mokomasi, aš tikrai šoksiu, šoksiu su Andriu ir šoksiu rumbą“, – su ašaromis kalbėjo Jurga.

Ašaras užkulisių kamputyje braukiančią moterį guodė vyras ir partneris.