Jau šį trečiadienį į televizijos eterį grįžta atsinaujinęs LNK projektas „Moterys prieš vyrus“. „Mes su Rolandu dirbame dešimt metų kartu, o dabar gavome atskirus projektus. Turbūt dar nesame pratę būti atskirai, tai šiek tiek keista, – prisipažįsta laidos vedėju tapęs Jonas Nainys. – Tiesa, naujoji mano partnerė – labai gera mano draugė, kuri nuolat stebina. Džiaugiuosi, kad laidą patikėta vesti būtent mums.“ Kartu su Jonu Nainiu azartišką televizijos žaidimą ves dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

 

Jonas_Nainys

Jonas pripažįsta, kad jiedu su Nijole – visiškai skirtingi, tačiau jų charakterių priešingybės ne tik nesutrukdys, bet ir taps savotišku privalumu. „Mes su Rolandu ne veltui esame duetas jau dešimt metų. Esame visiškai skirtingi – pliusas ir minusas. Taip pat ir su Nijole. Čia bus natūralios varžytuvės, tikras žaidimas – esame visiškai skirtingi, atstovaujame skirtingų lyčių komandoms. Net man pačiam įdomu, kaip seksis“, – sako jis prieš pirmąją „Moterys prieš vyrus“ laidą, kuri televizijos eterį pasieks jau šį trečiadienio vakarą 20:30 per LNK.

 

Paklaustas apie naująją scenos partnerę, Jonas Nainys negailėjo jai gražių žodžių. „Ji nenuspėjama, galvoje turi labai daug scenarijų. Mane visada žavi žmonės, kurie sugeba nustebinti, tad Nijolės nenuspėjamumas yra didžiulis jos pliusas. Jei tu esi vienodas, nesikeiti, žmonėms daraisi nebeįdomus“, – tikina „radistas“. Garsus vyras taip pat atskleidė, kad su naująja kolege jį sieja itin stiprus ryšys: „Mes vienas kitą puikiai jaučiame, gaunasi tokia natūrali chemija tarp mūsų. Nėra atstumo, kur tu nejaustum, ką ir kaip pasakyti.“

 

Kas geresni – vyrai ar moterys? Atsakymą kiekvieną trečiadienį mėgins rasti garsios skirtingų lyčių komandos. „Suprantu, kad moterys visada galvoja, kad jos yra geresnės. Vyrų atsakymas toks ir turėtų būti, nes moterys yra kaip maži vaikučiai. Reikia jas suprasti ir tiesiog mylėti, – savo nuomonę šiuo tūkstantmečius mus kamuojančiu klausimu išsakė „radistas“ Jonas Nainys. – Jeigu mes, vyrai, sakytume, kad esame geresni, tada visada bus konfliktas. Manau, visuomet geriau nusileisti.“

 

Laidoje „Moterys prieš vyrus“ netrūks linksmų žaidimų, pritraukiančių žiūrovus prie televizoriaus ekranų. Šį trečiadienio vakarą moterų pusę atstovaus šios garsenybės – dainininkė Liepa Norkevičienė, grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė ir laidos vedėjo Jono žmona Simona Nainė. Vyrų komandoje šį kartą – renginių vedėjas Žygis Stakėnas, dainininkas Vaidas Baumila ir grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau. Sugrįžęs žaidimų šou „Moterys prieš vyrus“ – jau šį trečiadienio vakarą 20:30 per LNK.

 

Laidos „Moterys prieš vyrus“ filmavimo akimirkos (nuotr. aut. Giedrius Abromavičius)