Jau netrukus žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje startuos pats paslaptingiausias realybės šou Lietuvoje „Paslapčių namai“ (Secret Story). Nors visame pasaulyje gerai žinomas ir milijonus žiūrovų prie TV ekranų sutraukiantis projektas TV3 eteryje bus rodomas pirmą kartą, jau dabar prodiuseriai matuoja jo sėkmę: norinčių dalyvauti – tūkstančiai. Tarp jų atsirado žvaigždžių ir žvaigždučių, norinčių paviešinti savo ilgai slėptas paslaptis ir varžytis dėl projekto prizinio fondo – 100 000 litų.

 

„Mes nustebinti, kad į šį turtingiausią televizijos projektą patekti pareiškė norą tiek žinomų žmonių. Tai, ką matome ekrane ir skaitome žurnaluose, – tik fasadas. Nežinome įžymybių didžiausių paslapčių ir nuoskaudų, kurias jie slepia po devyniais užraktais. Tačiau „Paslapčių namuose“ visos jų paslaptys bus atskleistos“, – intriguoja realybės šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Tai paslaptingiausias visų laikų realybės šou. Jo charizmatiški dalyviai, daugybę metų nuo aplinkinių slėpę reikšmingas, o gal net sukrečiančias gyvenimo paslaptis, pasiners į tikrą detektyvą. Į šį 24 valandas per parą filmuojamą intriguojantį projektą bus įtraukti ir TV3 televizijos žiūrovai – jiems bus suteikta išskirtinė teisė spręsti ir nulemti dalyvių likimą.

 

„Aktyviai vykstančios atrankos mus dar kartą įtikino, kad esame uždara tauta. Nė įtarti negalėjome, kad „Paslapčių namuose“ norintys dalyvauti žmonės slepia tokias šiurpias paslaptis. Tačiau kaip tik paslaptys šiame projekte ir yra kelias į žinomumą bei didelius pinigus“, – teigia Samas.

 

Norintys dalyvauti turtingiausiame realybės šou „Paslapčių namai“ kviečiami pildyti anketą TV3 televizijos interneto svetainėje www.tv3.lt. „Paslapčių namai“ – jau greitai tik per TV3!

 

„Paslapčių namai“ – jau greitai tik per TV3!