„Radistai“ ir toliau tęsia vakarėlių ciklą savo naujuose namuose, kuriuose kas savaitę apsilanko šešios šalies garsenybės ir du televizijos eteryje nematyti žmonės. „Namuose jis tiek suvenyrų turi, kad valytoja dvi paras užtrunka, kol viską išvalo. Ponios ir ponai – Žilvinas Grigaitis“, – taip vieną iš šou svečių pristatė laidos vedėjas Jonas Nainys. Tiesa, „radistui“ pasidarė įdomu, kuo verslininkas užsiima ir kaip viską suspėja.

 

ROLAS1-sumaz_960x1200

„Žilvinai, jūs tiek daug keliaujat, tiek visur dalyvaujat. Ką jūs ir kada jūs dirbat?“, – paklausė LNK šou „Geriausi mūsų vakarai“ vedėjas. Verslininkas Ž. Grigaitis prisipažino: „24 valandas dirbu. Galėtų para dar ilgesnė būt, tikrai surasčiau ką veikti.“ Šou dalyvavęs Mantas Stonkus juokavo, kad Ž. Grigaitis turbūt dirba laidoje „24 valandos“. Tiesa, laidos vedėjui paklausus, visgi ką verslininkas iš tiesų dirba, šis kiek sutriko ir, panašu, nenorėjo atskleisti savo darbo specifikos. „Dirbu įvairius dalykus“, – nedaugžodžiavo Žilvinas Grigaitis.

 

Šou „Geriausi mūsų  vakarai“ vedėjas Rolandas Mackevičius juokavo: „Žilvinas yra „call-boy“. Bet kada jam gali paskambinti, jis iš karto atkeliauja. Žilvinas Grigaitis yra visų problemų sprendėjas.“ Terminas „call-boy“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „berniukas pagal iškvietimą“. „Radistai“ laidoje „Geriausi mūsų vakarai“ išgyrė Žilviną Grigaitį – pasirodo, vyras į svečius visada atvyksta su dovanomis: „Žilvinas į svečius ateis tikrai ne tuščiom, o su šampanu“, – sakė „Radistai“.

 

Laidoje, be verslininko Žilvino Grigaičio, dalyvavo ir viena žinomiausių pramogų pasaulio porų – Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė. Tiesa, šeima laidos metu buvo išskirta – įsimylėjėliai, atsidūrę skirtingose komandose, tapo vienas kito priešinininku. „Radistai“ pasidžiaugė nauja I. Stonkuvienės veikla – moteris visai neseniai tapo viena iš atsinaujinusios „Teleloto“ laidos vedėjų. „Mūsų buitis – persipynusi su televiziniu gyvenimu. Kai mes su Indre būnam lovoje, ji dažniausiai man sako: „o dabar ištraukite savo laiminguosius kamuoliukus“,“ – juokavo Mantas Stonkus.

 

Karščiausio LNK žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ metu bus sužaisti net šeši skirtingi žaidimai. Kai kurie jų – jau matyti praėjusiose laidose ir spėję užsitarnauti žiūrovų simpatijas: „Mišrainė“, „Dubi-bum“, „Gyvatukas“ ir „Žvaigždynas“. Tiesa, kitus žaidimus šou gerbėjai matys pirmą kartą – „Keturios raidės“ ir „Daina su klaida“. Priešininkų komandą įveikę dalyviai laidoje bus paskelbti nugalėtojais, pusė jų prizo, kurį įsteigė „Eglės“ sanatorija Druskininkuose ir Birštone, bus įteikta „Mamų unijai“. Už kitą pusę prizo, laimėjusios komandos kapitonas, galės mėgautis sanatorijos teikiamais malonumais.

 

Žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“, kuris vyksta Radistų namuose, šį vakarą susirungs net šešios šalies garsenybės – Australijoje daug laiko praleidžiantis verslininkas Žilvinas Grigaitis, humoristas ir laidų vedėjas Mantas Stonkus, neseniai susižadėjusi dainininkė ir renginių vedėja Rūta Lukoševičiūtė, naujoji „Teleloto“ vedėja Indrė Stonkuvienė, grupės „B’avarija“ narys Juozas Liesis, glaustinukių kūrėja ir dainininkė Goda Alijeva. Į pergalę žinomus Lietuvos žmones ves eterio naujokai – šokėja ir šokių trenerė Rugilė iš Kauno bei didžėjus ir renginių vedėjas Justinas iš Panevėžio. Karščiausias žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ – jau šį trečiadienio vakarą 20.25 val. per LNK.