Pasaulį šiurpinanti korona viruso baimė pamažu užvaldo ir Lietuvą. Kaip tik šiuo metu koncertams Vokietijoje besiruošiantis Radži prisipažino labai bijantis vykti į užsienį. „O kas, jeigu užsikrėsiu ir numirsiu?“ – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą 19.30 val. guosis jis. Atlikėjas rimtai nusiteikęs kovoti prieš ligas ir kitas bjaurastis. Išeidamas iš namų, ant veido jis žada užsidėti net 5 kaukes ir viešose vietose nuolat būti tik su jomis.

 

image002 image003

 

Radži neslepia, jog gydytojų jis labai bijo. Bet ligų bijo dar labiau. Taigi, pastebėjęs bent menkiausią spuogelį eina tikrintis. „Buvo toks laikas, kai poliklinikose sėdėdavau su bobutėmis eilėse kelis kartus per savaitę, jos mane kalbindavo, o man galvoje – tik baisiausias scenarijus“, – bauginančią patirtį prisimins Radži.

 

image004 image005

 

Pasirodo, visai neseniai, po koncerto, delikačioje vietelėje atlikėjas buvo aptikęs gumbą, kuris vis didėjo. Pasiskaitęs internete Radžis pašiurpo: kone visis simptomai atitiko onkologinės ligos aprašymą. Teko vykti į polikliniką ir ten atlikti labai nemalonias procedūras. Vėliau Radži buvo atlikta operacija. Po viso šito dainininkas taip įsibaimino, kad savo gydytoją ėmė tiesiog „terorizuoti“, reikalaudamas kuo greitesnių tyrimo atsakymų.

 

image006 image007

 

„Vieną dieną gydytojai trūko kantrybė ir ji pasakė: jei dar kartą pasirodysi mano kabinete, aš tave nušausiu. Taip aš pasveikau“, – pasakos Radži, pripažįstantis ir tai, jog dalis jo sveikatos bėdų kyla dėl to, jog jis – labai jautrus, nervingas, karštakošis… Taigi, šį vakarą, 19.30, „KK2 Penktadienyje“ Radži bus atlikta akupunktūros procedūra, padedanti stabilizuoti nervų sistemos darbą.

 

image008 image009

 

Sudėtingais, su sveikata susijusiais išgyvenimais, „KK2 penktadienyje“ dalinsis ir tymais neseniai sirgęs bei širdies operaciją ištvėręs „Rondo“ lyderis Fara, ir „profilaktinių tyrimų guru“ save vadinanti renginių vedėja Donalda Meiželytė. O sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai laidos kūrėjai pasiūlys sudalyvauti netradicinėje terapijoje – basam atsistoti ant stiklų.

 

image010

 

Ypatingi sveikatinimosi būdai ir išskirtinės istorijos – jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“.