Gruodžio 9 dieną per prancūziškųžaislųparduotuvės atidarymą įžymiųtėvųvaikai mokėsi magijos paslapčių. Mažasis magas Jonas Pocevičius išpradžiųstebino susirinkusius savo paslaptingais triukais, po to visiems susidomėjusiems atskleidėtriukųpaslaptis ir net išmokė, kaip juos atlikti. Renginyje dalyvavęvaikai žadėjo šiemet Kalėdųseneliui, močiutėms ir seneliams per šventes ne eilėraščius deklamuoti, bet demonstruoti magijos triukus.

 

 

004A8677

 

Dianos Dargienės septynmetėdukra Unėsusirinkusius pradžiugino linksmu prancūzišku eilėraščiu bei prancūziška dainele.

 

004A8500

 

Visiems renginyje dalyvavusiems vaikams buvo įteikti magųdiplomai. Diplomus gavo Aivaro Stumbro sūnus Gabrielius, Ramunės Klivečkienės dukra Arnė, Donato Baumilo dukra Smiltė, Reditos Dominaitytės vaikai – Upėir Ugnius, Milisandros sūnus Rokas, Žygio Stakėno sūnūs Kajus ir Pijus bei kiti renginyje dalyvavęvaikai.

 

004A8355

 

Gražiausia vakaro dalis buvo, kai vaikai išvisos širdies rašėir piešėnuoširdžius linkėjimus onkologinėmis ligomis sergantiems mažiesiems ir juos su didžiuliu traukiniu perdavėparamos ir labdaros fondo „Mamųunija”vadovei Eglei Mėlinauskienei. Traukinys iškeliavo įVilniaus universitetinės vaikųligoninės Onkohematologijos centrą. Šia dovana parduotuvės įkūrėja GustėPocevičienėnorėjo palaikyti projekto „Ir ligoninės sienos gali gydyti” iniciatyvą.

 

004A8460

 

„Esu be galo laiminga, kad pamažu mano svajonės virto tikrove. Džiaugiuosi, kad  renginyje dalyvavęvaikai sukūrėšventiškąnuotaiką, paskleidėtiek vaikiškos energijos, tikro klegesio, juoko, ir visa tai įsigėrėįmūsųparduotuvės sienas,”– džiaugėsi parduotuvės įkūrėja GustėPocevičienė

 

004A8844

 

Šioje nedidelėje krautuvėlėje pilna jaukiųsmulkmenų, ugdančiųžaislų, kitų dailiųdaikčiukųvaiko kambariui. GustėPocevičienėkiekvienąžaisląrinko atsakingai ir su meile.

 

004A8800