Pastarosios savaitės vienai ryškiausių ir talentingiausių šalies atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo išties įsimintinos. Pristatydama naujausią savo pasaulinio lygio dainą „Wild“ garsi dainininkė netikėtai susidūrė ir su pavydo bei nepagrįsto pykčio banga. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“, kuri nuo šiol rodoma šeštadienio vakarais, Jazzu atvėrė ne tik savo naujojo restorano Anykščiuose duris, bet ir širdį.

 

Still0129_00006

 

 

Viena populiariausių ir geriausiai apmokamų šalies dainininkių Justė Arlauskaitė-Jazzu vos prieš savaitę muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. buvo įvertinta kaip metų atlikėja, tačiau moteris atvira – populiarumas kartu su savimi atneša ir didelių emocinį išbandymų, kuriuos pakelti gali toli gražu ne kiekvienas.

 

Justė – ne iš tų, kuriems populiarumas ir pripažinimas – tik savimeilės paglostymas, savo platformą ji nori išnaudoti ir diskusijoms visuomenei svarbiomis temomis. Deja, neretai į diskusiją įsitraukia ir tie, kurie, atrodo, visai neįsigilinę į tematiką puola drabstytis pykčiu ir pagieža. Nors Justę tai skaudina, ji neketina tylėti.

 

Still0129_00013

 

„Vietoj to, kad aš kurčiau dainas, dovanočiau gėrį, aš mėnesį kratausi ir bijau išeiti į gatvę. Bet aš nesiruošiu keistis ir mano pasisakymai ir toliau bus aštrūs, neketinu visko vynioti į vatą“, – apie žiniasklaidoje vis įsižiebiančius skandalus jau šiandien laidoje „Raudonas kilimas“ prabils Justė.

 

Pasukus skirtingais keliais su ilgamečiu scenos partneriu Leonu Somovu, Justei atsivėrė naujos  galimybės muzikinėje karjeroje. Moteris pasakoja, pagaliau pajutusi pilnavertę laisvę gyventi ir kurti.

 

„Aš niekad nebuvau savame kiaute, visada mačiau žmones ir kūriau dėl jų, niekad negyvenau tik dėl savęs. Tačiau kai tapau labai populiari, tuomet kažkas pasikeitė, ir pajutau, kad yra laikas šnekėtis su žmonėmis iš esmės, o ne tik būti glamūrine diva ant viršelio žurnalo. Aš to nenoriu“, – laidoje „Raudonas kilimas“ kalbės Jazzu.

 

Neseniai pasaulinio lygio dainą bei jos klipą pristačiusi Justė užtikrintai žengia į tarptautinį pripažinimą, tačiau nepaisant visų karjeros pasiekimų, žinoma moteris labiausiai džiaugiasi visagale meile, kuri tarp jos ir gyvenimo draugo, verslininko Donato Ivanausko gyvuoja jau kelis metus.

 

„Manau, man reikėjo visų tų, kad ir nevisai vykusių, santykių, jog suprast, kas gyvenime teisinga. Galbūt kažkam aš buvau blogiausia moteris, o man tas kažkas – blogiausias vyras, tačiau ateina laikas, kai sutinki TĄ žmogų, kurį, atrodo, pažįsti 100 metų, tačiau kiekvieną dieną jautiesi, kaip ką tik įsimylėjęs“, – jautriame pasakojime kalbės Justė.

 

Jau trečius metus romantiškus jausmus puoselėjanti pora tikra – kartu jie nori ne tik pažinti pasaulį, keliauti, kurti, bet ir sukurti šeimą. „Aš žiūriu į Donatą ir matau, kaip atrodys mūsų vaikai“, – sakys Justė ir pridės, jog jiedu su Donatu jau žino, kokios bus jų vestuvės.

 

Apdovanojimai, koncertai didžiausiose šalies arenose, būrys gerbėjų, mylintis vyras šalia bei prieš kelis mėnesius kartu su mylimuoju ir draugais atidarytas restoranas Anykščiuose „Basi Basi“ – atrodo, kad visos Justės svajonės tapo realybe. Tačiau moteris atvira – reikėjo įdėti daug pastangų, jog visa tai taptų realybe.

 

„Tai neatsitiko per dieną ar per naktį. Tai atsitiko per patirtis, kartais skaudžias, bet gyveni ir mokaisi. Ir išmokau, iš tiesų, nemažai, esu dėkinga gyvenimui už kiekvieną patirtį ir nieko nekeisčiau“, – laidoje pasakos Justė.

 

Kokia yra Justės Arlauskaitės-Jazzu populiarumo kaina? Ko ją išmokė skaudžias patirtis suteikę ankstesni santykiai? Kokie tikslai šiandien ją veda į priekį? Visa tai ir dar daugiau, tiesiai iš pačios Justės Arlauskaitės-Jazzu lūpų – jau šiandien, naujau laiku – šeštadieniais, 18 valandą, rodomoje TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Penktąjį sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. „Raudonas kilimas“ – šeštadieniais, 18 val. per TV3!