Vos prieš savaitę prasidėjęs ir jau didelio žiūrovų dėmesio sulaukęs naujas TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ stebina toliau. Pati pirmoji savaitė kaime dalyvius, tikrus miestiečius, šokiravo, tačiau projekto kūrėjai paruošė dar daugiau kvapą gniaužiančių išbandymų. Moterys, pamačiusios, kokios ekstremalios užduotys jų laukia, tiesiog apsipylė ašaromis.

 

TV3_IK_Donata_Sukute_FOTO_Darius_Grazys

 

Premjerinės laidos žiūrovai galėjo įsitikinti, kad dešimt miestiečių į kaimą buvo išsiųsti ne ilsėtis, o sunkiai dirbti. Be patogumų gyvenantys realybės šou dalyviai dirba ūkio darbus ir kasdien atlieka jiems netikėtas, fizinių ir psichologinių jėgų reikalaujančias, užduotis.

 

TV3_IK_Donata_Sukute_FOTO_Tomasfoto_lt

 

„Realiai nesu tiek dirbusi per visą gyvenimą. Niekada“, – po pirmosios savaitės, praleistos lietuviškame kaime, tikino 40-etė, buvusi degalinės operatorė iš Panevėžio, Donata Šukutė.

 

TV3_IK_Lina_Lukoseviciute_FOTO_Darius_Grazys

 

Tiesa, moteris nė negalėjo pagalvoti, kad didžiausias iššūkis jos dar tik laukia. Donatai kartu su kraštiete policijos tyrėja Lina Lukoševičiūte teko įveikti didžiausią savo baimę – aukštį. Moterims teko nuplauti Lukšių ūkio bendrovėje esančius net 40 metrų aukščio grūdų sandėliavimo bokštus! Šią ekstremalią užduotį jos turėjo įvykdyti prisirišus specialiomis aukštalipių virvėmis. Donatos ir Linos saugumu rūpinosi Kaune įsikūrusio „Uno Park“ instruktoriai.

 

TV3_IK_Lina_Lukoseviciute_FOTO_Tomasfoto_lt

 

Vos išvydę grūdų sandėliavimo bokštus ir jų aukštį abi moterys nesuvaldė ašarų – buvo pasiryžusios pasiduoti. „Verkiau iš karto, pupos riedėjo. Labai bijau aukščio. Tikrai negalvojau, kad išdrįsiu. Sau mintyse sakiau: „Nu, pabandyk, Lina, tu esi projekte, tu gali!“ Čia ne šiaip sau pas babą užlipti kopėčiomis… Užsimerkiau ir galvojau, kad aš padarysiu tai“, – kalbėjo Lina.

 

TV3_IK_Uzduotys_asaros

 

Jai antrino ir paniškai aukščio bijanti Donata. Ji prisipažino pamaniusi, kad užduotis tebus projekto kūrėjų pokštas: „Netikėjau iki paskutinės minutės, kad tai tikrai laukia. Galvojau pasakys: „Ne ne ne, stabdom, čia tik juokas, niekur jums nereikės lipti.“ Iki paskutinės minutės… Mintys, patikėkit, buvo visokios, galvojau, o jei nukrisiu, kas bus? Visas gyvenimas prabėgo pro akis!“

 

TV3_IK_Uzduotys_asaros_2

 

Jau šį šeštadienį 19.30 val. antroje realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje verks ir su užduotimis sunkiai susidoros ne tik Lina su Donata, bet ir visuomet linksma žurnalistė, dainininkė, renginių vedėja Monika Ostrenkova. Kas palaužė charizmatiškąją dalyvę? Ar šou likę devyni miestiečiai įrodys, kad jie gali gyventi šiuolaikiniame kaime? Prieš kurį dalyvį bus rezgamas sąmokslas?

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!