Šįvakar, sekmadienį, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia neeilinė nuo kūdikystės savo kūno nevaldančio ir prie neįgaliojo vėžimėlio prikaustyto Justo Džiugelio istorija. 29-erių verslininkas, vienos IT bendrovės įkūrėjas ir savininkas, o dabar ir Seimo narys atvirame interviu prisipažins, kad jo gyvenime būta visko – ašarų, daug neatsakytų klausimų ir net minčių apie savižudybę. „Tie, kurie neverkia, tie žudosi. Deja, taip, vyrai verkia“, – gyvenimo būdo laidoje atviraus parlamentaras.

 

Justas Džiugelias_1

 

Itin atvirame interviu gyvenimo būdo laidos kūrėjoms Vaidai Skaisgirei ir Rositai Paulauskaitei energingas ir entuziazmu trykštantis vyras papasakos apie sunkius išgyvenimus, kai jam buvo diagnozuota liga. Diagnozė – įgimta raumenų atrofija – J. Džiugeliui buvo nustatyta tuomet, kai jam tebuvo 8 mėnesiai. Ją vaikui nustatė iš užsienio į Lietuvą atvykęs gydytojas.

 

Justas Džiugelis_2

 

„Mama turėdama turbūt tą gilų šeštą motinišką jausmą įtarė, kad kažkas man negerai. Gydytojai ieškojo priežasčių, kodėl aš kitoks kūdikis. Sakė, kad gal aš per storas, per tingus ir dėl to judu kitaip, nei kiti“, – prisiminimais laidoje dalinsis J. Džiugelis.

 

Prie vėžimėlio prikaustytas Seimo narys pripažins, kad sunkiausias etapas jo gyvenime buvo paauglystė. Tada jį kamavo skaudūs egzistenciniai klausimai: „Vaikystėje aš nesijutau išskirtinis. Paauglystėje jau pradėjau labiau galvoti apie gyvenimą, kad aš esu kažkoks kitoks. Tada ir buvo tas sudėtingiausias gyvenimo etapas, kai viskas susidėjo į vieną. Aš negalėjau lankyti mokyklos, negalėjau žaisti. Ir tada pradėjau egzistencinius klausimus uždavinėti: kodėl aš toks, kodėl man taip?“

 

Justas Džiugelis_3

 

Tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ 29-erių vyras atskleis, kad buvo laikas, kai jo galvoje sunkosi mintys apie savižudybę: „Kol nepasieki dugno, tol nepradedi eiti į viršų. Tas dugnas įvairiomis prasmėmis gali būti. Man tai buvo didelis liūdesys, depresija. Buvo ir minčių apie savižudybę, buvo toks juodas gyvenimo etapas… Tačiau ir nusižudyti mano situacijoje nėra taip paprasta“, – dabar jau su šypsena veide apie skaudžiausius išgyvenimus pasakos jaunas vyras.

 

Justas Džiugelis_4

 

Atvirame interviu Seimo narys pasakos, kad su paauglystėje kamavusiais egzistenciniais klausimais ir užklumpančia depresija jam padėjo susitvarkyti šeima, ypač mama, kurios patarimai sūnų skatino gyventi toliau. Pasakodamas savo istoriją J. Džiugelis siekia priminti, kad visi – ir sveiki, ir turintys negalią – turėdami svajonių turėtų ne sėdėti ir laukti, kol viskas bus patiekta ant lėkštutės, o imtis veiksmų.

 

Justas Džiugelis_5

 

Kaip būdamas dar nepilnametis Justas sugebėjo kas mėnesį užsidirbti tūkstančius litų? Kokia moteris galėtų užkariauti Seimo nario J. Džiugelio širdį ir kiek vaikų jis norėtų susilaukti? Kokius darbus jis pasiryžęs atlikti, kad Lietuvoje neįgaliems žmonėms gyventi būtų patogiau ir kokie jo artimiausi gyvenimo planai? Visi atsakymai – jau šįvakar 18 val. per TV3!

 

J. Džiugelis apie tai, kodėl viešai pasakoja savo istoriją: https://www.youtube.com/watch?v=oeH9NxHQH6Q

 

J.Džiugelis prisipažino galvojęs apie savižudybę: https://www.youtube.com/watch?v=teaJi0DM84U

 

Psichologinė pagalba: Vaikų linija, www.vaikulinija.lt, tel. 116 111; Jaunimo linija, www.jaunimolinija.lt, tel. 8 800 28888; Vilties linija, www.kpsc.lt, tel. 8 800 60700.

 

Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad iš karto nuo naujųjų metų kiekvieną savaitę TV3 žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

 „Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!