Šeštadienio vakarą Vilniaus Katedros aikštėje kartu su sostinės Kalėdų eglute buvo įžiebta viltis ir mažiesiems „Išsipildymo akcijos“ herojams. Koncerto metu Lietuvos žmonės paaukojo beveik 111 tūkst. eurų, kurie bus skirti akcijos globojamiems ligoniukams. Jeigu nespėjote paaukoti, tai galite padaryti iki naujųjų metų. O „Išsipildymo akcijos“ svetainėje galite nuolat sekti, kiek pinigų šiemet iš viso jau paaukota vaikams.

 

TV3_Issipildymo akcija_ziurovai

 

Išsipildymo akcijos koncerte savo dainomis ir jaukiais pokalbiais žinomi šalies žmonės, dainininkai, laidų vedėjai ragino prisidėti prie Kalėdų stebuklo kūrimo ir aukoti pinigus tiems, kuriems labiausiai reikia, kuriems, pasak renginyje dalyvavusio vieno ir akcijos herojų globėjo Martyno Levickio, „galime ne šiaip išpildyti svajonę, o tiesiog visiškai pakeisti gyvenimą“.

 

TV3_Issipildymo akcijos koncertas

 

Dainininkas Mantas Jankavičius kalbėdamas su koncerto vedėju Marijumi Mikutavičiumi prisipažino, kad tik visai neseniai suvokė, kaip svarbu gyventi ne vien sau, ir dabar tas noras padaryti ką nors gero, pasidalyti tuo, ką turi, jį lydi dažnai.

 

TV3_Issipildymo akcijos koncertas2

 

TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva papasakojo apie savo vaikystės kalėdines svajones: „Dažniausiai svajodavau apie skanumynus – saldainius, mandarinus, kurių tuomet, kai aš buvau vaikas, buvo gerokai sunkiau gauti“. Renata atskleidė, kad kur kas rimtesnės vaikų svajonės dabar ją lydi ne tik „Išsipildymo akcijos“ laikotarpiu, ji nuolat stengiasi padėti vaikams, drauge su bendramintėmis yra subūrusios grupę socialiniame tinkle Facebook.

 

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė taip pat pripažino, kad „Išsipildymo akcijos“ herojų galėtų būti daug daugiau: „Su istorijomis dirbame keletą mėnesių, per TV3 parodome vos keletą, o jų yra šimtai. Todėl dažnai kviečiu savo draugus, kviečiu tuos, kurie gali, paaukoti dar net neprasidėjus „Išsipildymo akcijai“.

 

Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už šias lėšas likimo nuskriaustiems vaikams ir vaikų globos namų auklėtiniams suteikta būtiniausia pagalba.  TV3 ir SEB organizuojama „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų ir yra didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje.