Grupės „Pinup Girls“ narės Simonos Nainės blizgantys, išpuoselėti juodi plaukai kelia pavydą ne vienai merginai. Visgi šį vakarą LNK eteryje ji pasirodys įsikūnijusi į visiškai kitokį stilių: grandioziniame geros nuotaikos šou „Operacija „Anekdotai“ ir kiti balandžio 1-osios nuotykiai” S. Nainė virs efektinga blondine.

 

Nainė

 

Visą šią transformaciją išprovokavo laidos vedėjas Mantas Stonkus. Pristatęs moterų komandą, kurioje be S. Nainės žaidė ir Rūta Ščiogolevaitė, Nijolė Pareigytė – Rukaitienė ir Donata Gutauskienė – Laisva, M. Stonkus pastebėjo, kad S. Nainė – vienintelė tamsiaplaukė blondinių tarpe. „Tu dabar tarsi tamioji komandos pusė, bet juk kuo šviesesni plaukai, tuo daugiau pinigėlių“, – patikino M. Stonkus, čia pat pasiūlęs S. Nainei balandžio 1-sios proga tapti blondine.

 

Merginos ilgai įkalbinėti nereikėjo, ir netrukus visiems mojavo jau šviesiaplaukė S. Nainė. „Prisiminiau vieną visuotinę tiesą – visos moterys yra blondinės, tik brunetės tai slepia“, – tokius pokyčius pakomentavo R. Ščiogolevaitė. „Pasirodo, tai tikrai tiesa, aš natūraliai ir esu blondinė“, – pritarė S. Nainė.

 

Tuo tarpu vyrų komandoje žaidęs atlikėjos vyras, radistas Jonas Nainys, negalėjo paslėpti susižavėjimo. „Jūs tik pažiūrėkit, kaip Jonas džiaugiasi, jo svajonė išsipildė“, – juokėsi kolega Rolandas Mackevičius. „Sima, nenusimauk šito peruko, grįžk namo su juo“, – meiliai paprašė žmonos J. Nainys, kai M. Stonkus paklausė, kuri Simona jam patinka labiau.

 

naine_stakenas_894x1200

 

Sužavėti atrodė ir likę vyrų komandos nariai – atlikėjas Radži ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis. Vyrų ir moterų komandos studijoje varžysis atlikdamos nuotaikingas, tačiau nelengvas užduotis, taip pat rinks ir geriausius anekdotų pasakotojus Lietuvos įžymybių tarpe.

 

Specialiame humoro šou savo mėgstamiausius anekdotus pasakos tokios garsenybės kaip Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Tadas Rimgaila, Irūna Puzaraitė, Egidijus Sipavičius, Gabrielė Martirosianaitė, Rasa Juknevičienė, Sergėjus Jovaiša, Andrius Mazuronis ir kiti. Grandiozinis geros nuotaikos šou „Operacija „Anekdotai“ ir kiti Balandžio 1-sios nuotykiai“ – jau šįvakar, 19:30, tik per LNK!

 

Kuri plaukų spalva, Jūsų nuomone, Simonai Nainei tinka labiau?

 

-          Tamsi

-          Šviesi

-          Jai tinka bet kas

-          Neturiu nuomonės