„Išsipildymo akcija 2014” per dvylika gyvavimo metų jau padėjo dešimtims tūkstančių sergančių ir likimo nuskriaustų vaikų. Šiemet akcija ir vėl kvies ištiesti jiems gerumo ranką – iš viso bus pristatytos septynios mažųjų, kuriems reikalinga pagalba, istorijos. Tačiau viena jų šį kartą bus kiek kitokia, nes kartu su sergančiais akcijos herojukais bus pristatoma ir talentingo vaiko istorija.

 

akcija

Išskirtinių sugebėjimų vaikų Lietuvoje yra iš tiesų nemažai, o ne visi jie turi galimybių tobulėti. Taip mažieji negali atskleisti savo talento ir jo ugdyti. Socialiai atsakingiausia įmonė TV3 kartu su SEB banku kviečia visus Lietuvos žmones, pažįstančius itin gabių vaikų, kuriems reikalinga pagalba, papasakoti jų istoriją „Išsipildymo akcijai”. Tai padaryti labai paprasta – tereikia ne vėliau nei iki lapkričio 20 d. užpildyti anketą akcijos puslapyje www.issipildymoakcija.lt.

 

Iš visų pasiūlytų kandidatų „Išsipildymo akcijai 2014” bus atrinktas vienas mažasis talentas, kurio gabumams ugdyti bus skirta dalis akcijos surinktų lėšų. Taip talentingam vaikui visi kartu padėsime užaugti ir atsiskleisti.

 

Didžiausias televizijos paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo beveik 25 milijonus litų. Už suaukotas lėšas mažieji ligoniukai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams buvo perkami vaistai, atliekamos operacijos, perkama medicininė įranga, gerinama buitis ir teikiama papildoma reabilitacija.

 

Prisidėdami prie šių kilnių tikslų, kasmet „Išsipildymo akcijoje“ noriai dalyvauja daugybė žinomų žmonių, Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, visuomenės veikėjų, įmonių ir tiesiog geros valios žmonių. TV3 savo eteryje viso projekto metu kviečia dalintis gerumu.

 

Šių metų TV3 ir SEB banko organizuojamai „Išsipildymo akcijai“ galima aukoti telefonu: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) ir www.aukok.lt. Visas aukas stebi audito kompanija „Grand Thorton Rimes Baltic“.

 

„Išsipildymo akcijos 2014“ finalas lapkričio 29 dieną bus tiesiogiai transliuojamas per TV3. Daugiau informacijos apie šių metų akciją.