Penktadienio pavakarę 17.35 val. LNK socialinių aktualijų laidoje „24 valandos“ sunkiai ašaras tvardanti moteris šaukte šauksis pagalbos. „Laužiasi į mano namus. Nori mus su dukra išmesti į gatvę, padėkite rasti teisingumą Lietuvoje“, – tokiais žodžiais į laidos kūrėjų komandą kreipėsi pagrindinė herojė Viktorija Fetaimia. Žurnalistei Aidai teks paslapčia prasmukti pro skylę tvoroje ir naudotis galinėmis prabangaus namo durimis, nes priekinius vartus šturmuos policijos pareigūnai. „Viskas čia yra mano – mano sienos, mano vartai, mano tvora“, – tikins užsibarikadavusi Viktorija ir nė neketins atidaryti namo durų.

 

stopkadras1

Sufabrikavo dokumentus ir močiutė man už akių vaiko pardavė buvusiam Kauno apskrities viršininkui. Jis nusisamdė antstolį ir mane krausto, – paklausta, kam nuosavybės teise priklauso šis namas, atsakys savininke prisistatanti moteris. – Koks skirtumas kas kur deklaruotas, mes faktiškai čia gyvename. Jis (red. past. Kauno apskr. buvęs viršininkas) sufabrikavo šimtaprocentinį baigtumą bobutės sąskaita, kai čia mano viskas. Skaitykit popierius. Teismas papirktas.“

 

Ši istorija, kuri šiandien virto tikra drama, prasidėjo dar 2000-aisiais, kai V. Fetaimia susipažino su dabar jau buvusiu savo vyru Aurelijumi. Pardavusi butą Maskvoje moteris apsigyveno Lietuvoje, buvusio vyro motinos name, dėl kurio ir kilo šis skandalas. Viktorija tikina, kad po vestuvių su Aurelijumi, visus savo pinigus moteris investavo į prabangaus namo statybą: „Visi po kapeiką sudėjom, visa mano giminė susimetė, kad tą namą išsaugoti.“ Dabar, kaip tikina pati moteris, jos anyta reikalauja pusės milijono eurų, kitaip reikalaus iškraustyti Viktoriją iš jai nepriklausančio namo.

 

„Viską ką uždirbau suinvestavau čia, statydama su juo (red. past. buvusiu vyru Aurelijumi) namą. Anyta pasakė: „Ištekėjai už mano sūnaus, dabar tu naujoji šeimininkė“. Man taip buvo sudarytas įspūdis, kad aš tikrai esu pilnateisė šito namo šeimininkė“, – pasakoja laidos herojė. Tiesa, situacija pakito Vokietijos policijos pareigūnams sulaikius tuometinį V. Fetaimios vyrą ir pareiškus jam kaltinimus dėl organizuoto nusikalstamumo. Moteris nusprendė su juo skirtis, o Aurelijaus motina – parduoti namą, kuriame vis dar gyvena Viktorija. Kaip teigia pati herojė, viskas vyko jai už akių, suklastojus dokumentus.

 

Policijos pareigūnams išlaužus namų duris, antstolis prašys Viktoriją palikti jai nepriklausančius namus. Moteris puls į ašaras, prašys greitosios pagalbos, o antstolį apkaltins smurtu. „Man tuoj bus infarktas. Iškvieskite man greitąją“, – susigraudinusi sakys V. Fetaimia. „Eik iš čia, tu mane sulaužei. Aš ginu vaiką, čia viskas mano vaiko“, – nesuvaldžiusi jausmų pratrūks moteris. Kuo baigsis ši drama? Laida „24 valandos“ – jau šią penktadienio pavakarę, 17:35 per LNK.

 

VIDEO anonsas (įspūdingas):