Atvykusi į LNK laidos „KK2 Vasara“ filmavimus Irūna Puzaraitė nustėro: televizijos kolegos puolė ją sveikinti su vestuvėmis. Irūna pamanė, kad kolegos ją sumaišė su sese Ineta, kuri ką tik sumainė žiedus su Ąžuolu Žvaguliu.

 

iruna puzaraite

„Ne, ne, čia tu, slapuke! – kalbėjo kolegos, – matėme, kad ištekėjai ir dar pasilikai dvigubą pavardę – Irūna Puzaraitė – Rimtienė.

 

„Kokios vestuvės? – stebėjosi Irūna.  Kolegos jai kaip įrodymą parodė  anketą socialiniame tinkle su dviguba pavarde: Irūna Puzaraitė-Rimtienė.

 

„Pavardė – tai labiausiai, kas man tinka, – kvatojosi Irūna. -  Iš tikrųjų, aš tokia rimta, kad mano antras vardas gali būti Rimtienė“.

 

Tiesa, jau kuris laikas Irūna turi rimtą draugą, bet kol kas tekėti neketina. „Reikia dar sesers vestuves atšokti, o po to bus mano. Inetai pasisekė, ji, nors ir vyresnė, jau ištekėjo. Tikiu, kad ir man kada nors taip atsitiks“.

 

Po vestuvių Irūna pakeistų savo pavardę. „Tai būtų naujas gyvenimo etapas su nauja pavarde, iš pagarbos vyrui. Arba pasilikčiau dvigubą, kaip sesė“.

 

Irūna LNK kolegoms parodė daugiau nei 20 anketų „Facebook“ , kurios sukurtos jos vardu.  „Jau pavargau su tuo kovoti.  Mano vardu derinami gerbėjų susitikimai, keliamos nuotraukos. Skelbiamos sužadėtuvės ir vestuvės. O aš pati esu reta „Facebook“ vartotoja. Didžiausias mano aktyvumas – tai kartą per metus pakeisti profilio nuotrauką. Nemoku daryti selfių, nededu jų į internetą“, – pasakojo naujos LNK laidos „KK2 vasara“ vedėja.