Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay šiandien išleidžia naują dainą pavadinimu „Tu mano namai“. Prieš daugiau nei dvejus metus sukurta daina turėjo net penkis variantus, kol atlikėja po ilgų svarstymų pasirinko sau artimiausią. „Šioje dainoje namai – tai žmogus, mylimo žmogaus apkabinimas, jo skleidžiama ramybė. O tekste minimi molio namukai – mano dėdės pastatytas tikras molinis namas, tarsi iš pasakos, bet realus ir kupinas ramybės. Taip jį ir vadinu – molinuku. Ši vieta man labai ypatinga. Visai neseniai ten lankiausi ir klausiausi galutinės dainos versijos – buvo nepaprastai jauku ir tikra. Savo klausytojams to ir linkėčiau – rasti tą vietą pasaulyje, kur gali jaustis savimi, kur nereikia kaukių, kur užplūsta ramybė ir taika su savimi, su artimu, mylimu žmogumi. Kūrinys primena, jog namai – tai laikas su artimiausiu žmogumi. Nesvarbu kur – visur, kur tik jis šalia“, – apie dainą pasakoja atlikėja.

 

DSC07592

 

Naująjį singlą „Tu mano namai“ pristato muzikinis video klipas. „Tiesą sakant, nenorėčiau to vadinti klipu. Sakyčiau, tai laisva video forma, atsiradusi visiškai neplanuotai ir be išankstinio pasiruošimo”, – pasakoja Aistay. „Susitikome su fotografu Jokūbu fotosesijai, tačiau norėdami įgyvendinti idėją, turėjome luktelti, kol sutems ir atsiras gražus švieselių fonas nuotraukai. Belaukiant Jokūbas pradėjo filmuoti. Dažniausiai mėgstu viską suplanuoti iki smulkmenų ir laikytis plano, tačiau šį kartą nutariau paleisti visus nusistatymus ir pasiduoti įvykių tėkmei. Taip netikėtai ir atsirado vaizdinė medžiaga, kurią nutariau panaudoti dainos pristatymui”, – pasakoja atlikėja.

 

DSC07605

 

Anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei Lithuania HQ kanalo bendraįkūrėju DWIN, galiausiai atrado tai, kas iš tiesų yra jos muzika. Šiuo metu bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi.

 

DSC07652
Nuoroda į dainą:

 

 

Nuotraukų autorius: Jokūbas Kuzmickas.