„Aš turiu chalatą, bet jį esu vilkėjusi vienintelį kartą – kai važiavau į gimdymo namus. Daugiau man tas chalatas nereikalingas“, – per interviu TV3 gyvenimo būdo laidai „Patys pačiausi“ jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. atskleis pretendentė į superžmonos titulą – Inga Stumbrienė, paklausta, kaip ji atrodo namie, kai jos nestebi filmavimo kameros, neblyksi fotoaparatai, o aplinkui – tik vyras ir vaikai.

 

I. Stumbrienė tikina, jog nuo namų šeimininkės, žmonos ir mamos rūpesčių ji atsipalaiduoja apsipirkinėdama: „Mėgstu gražius drabužėlius ir papuošalus, todėl sumigdžiusi vaikus ir nuraminusi vyrą galiu sau leisti pavartyti mados žurnalus bei nusipirkti vieną kitą gražų daiktą, kuris man visuomet praskaidrina nuotaiką ir suteikia vidinę palaimą.“

 

Šio ketvirtadienio laida „Patys pačiausi“ dedikuojama toms, kurios viešumoje yra matomos kaip rūpestingos mamos, geros žmonos, o kartu – kaip elito vakarėlių viešnios, besipuikuojančios pirmuose populiariausių žurnalų puslapiuose ir viršeliuose.

 

Tai du vaikus auginanti nušalinto prezidento Rolando Pakso dukra Inga, dukrelę auginanti populiarios merginų muzikos grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė ir dviejų vaikų mama, žinoma verslininkė Jurga Anusauskienė.

 

Ši superžmonų trijulė laidoje ne tik atskleis, kaip spėja suderinti vakarėlius ir rūpinimąsi vaikais bei vyrais, bet ir su TV3 televizijos žiūrovėms pasidalins paslaptimis, kaip tapti pačia pačiausia mama ir žmona. „Receptas paprastas!“ – žiūrovus intriguos I. Paksaitė.

 

Pirmosios vietos laimėtoja sulaukė daugiau nei 40 tūkstančių internautų balsų TV3 internetiniame puslapyje. Kuri žinoma moteris bus pripažinta pačia pačiausia ir laidos pabaigoje apdovanota simboliniu auksiniu medaliu? Kaip savo vyrą lepina I. Martinkėnaitė? Kaip atsipalaiduoja verslininkė J. Anusauskienė? Kaip I. Paksaitė jaučiasi pavadinta namų šeimininke?

 

„Patys pačiausi“ su Mantu Petruškevičiumi ir Asta Valentaite – jau rytoj, ketvirtadienį, lapkričio 22-ąją, 20.30 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!