Ankstų šeštadienio rytą savo jėgas kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ išbandys verslininkė Inga Stumbrienė, kuri kartu su savo dukra, aistrą maisto gaminimui puoselėjančia Estela, varžysis dėl vyro ir tėčio Aivaro Stumbro palankumo. Išskirtinėmis ir nuoširdžiomis istorijomis kaskart nustebinančioje kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ nuo šiol vyksta azartiškos ir nuotaikingos šeimos narių kovos.

 

DSC_3469 (Small)

 

Televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų bei gardžiausių receptų, bet ir pamatys dar vieną šeštojo „Virtuvės  istorijų“ sezono kulinarinę kovą. Laidoje „Virtuvės istorijos“ šį kartą lankysis viena ryškiausių šalies šeimų – Inga ir Aivaras Stumbrai su savo dukra Estela. Mergaitės pomėgis – kulinarija, kuri net tapo vieno iš jos garsiųjų gimtadienių tema.

 

Pasak I. Stumbrienės, Estela į mamą dažnai kreipiasi maisto gaminimo patarimų, o mergaitei panorėjus, mama leidžia virtuvėje suktis pačiai. „Dalintis virtuvę tenka. Estela dažnai klausia patarimų, kaip pagaminti vieną ar kitą patiekalą. Bet man smagiausia, kai ji virtuvėje darbuojasi viena pati, stengiasi, atranda ir džiugina mus savo kūriniais“, – su šypsena pasakojo žinoma moteris.

 

Tačiau šį kartą mamai ir dukrai teko ne tik dalintis viena virtuve, bet ir joje varžytis, kuri pagamins A. Stumbrui labiau patiksiantį patiekalą.

 

„Aš manau, kad šeimoje varžytis yra tikrai ne vieta, bet ir nedrįsčiau konkuruoti su ta ugnele, kurią aš matau savo dukros akyse. Estelos svajonė yra turėti savo restoraną ir ji jau porą metų intensyviai tai savo svajonei taupo“, – sakė I. Stumbrienė.

 

Savo mylimajam I. Stumbrienė gamins ypatingus, lengvai paruošiamus, tačiau labai gardžius  sausainius iš kukurūzų dribsnių, o Estela išmėgins naują receptą – vaisių pyragą, padedama grilių eksperto Proflame Expert“ vadovo Vaidoto Rutkausko keps grilyje.

 

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžta gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama ar žmona, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

 

Linksmą ir nuotaikingą I. Stumbrienės, A. Stumbro ir mažosios Estelos interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

   

Nuotraukos – tomasfoto.lt