Prieš 9 metus išleista ir vasaros hitu tapusi daina Dwin feat. Aiste – Stay šiandien skamba lietuvišku tekstu ir aranžuota naujai. Būtent anuomet išleista daina inspiravo susikurti sceninį vardą Aistay, nes kaip sako atlikėja, buvo rimtų svarstymų mesti muziką ir eiti visiškai kitu keliu. “Pseudonimą tariant kaip “I stay” – aš pasilieku muzikoje, nes be jos kasdienybėje yra per sunku, džiaugiuosi kad priėmiau sprendimą pasilikti prie širdžiai mielos veiklos.” – teigia atlikėja.

 

05.17Aistėsfotosesija-6_800x533

 

Dainą perkurti lietuviškai sumanė po draugės komentaro, kodėl perdainuoja kitų atlikėjų dainas, gal įdomiau būtų perdaryti kažką iš savo kūrybos? Tada ir kilo ši idėja. „Išties kūrbinis procesas buvo itin ilgas, ne iš karto patiko aranžuotė, keitėm tempą, harmoniją, instrumentuotę, vis kažkas netiko, padarėm ilgą pauzę nuo šio kūrinio ir sugrįžome tik šių metų pradžioje. Lėtas procesas leido stipriau įsigilinti, taisyti ir tobulinti, tad nugludinome ir pagaliau išleidžiame naują vasaros hitą!?” – pasakoja atlikėja Aistay.

 

Šiai dienai yra sukuriama labai daug kokybiškos muzikos, kokybiško turinio, tad smalsu, kaip naujai dainos versijai seksis skambėti radijo stotyse ir ar bus taip pamėgta, kaip pirmoji daina. Įvertinkite.

 

Nuotraukų autorius: Martynas Plepys

 

Nuoroda į dainą: