Nors įsibėgėjančiame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ emocijų dalyvių tarpe tikrai netrūksta, papildomos intrigos suteikia ir projekto divomis pramintos moterys – laidos vedėja Inga Jankauskaitė ir komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė. Atidūs žiūrovai galėjo pastebėti, kad susikirtimai tarp šių dviejų moterų prasidėjo jau pirmoje laidoje.

 

Inga

 

I. Jankauskaitės partneris Mantas Stonkus dar kartą gesintuvo norės griebtis ir šį sekmadienį, Šv. Valentino dienai skirtoje transliacijoje, kad užgesintų tarp I. Jankauskaitės ir R. Ščiogolevaitės augančią įtampą.

 

Atmosfera filmavime ėmė kaisti po šokėjo Tado Rimgailos ir latvių superžvaigždės Samantos Tinos pasirodymo. Vertinti poros pasirodymą pirmoji ėmėsi R. Ščiogolevaitė, tačiau ji tikrai nesitikėjo sulaukti tokio įgėlimo iš laidos vedėjos.

 

„Man nepatinka, kad Samanta Tina…“ – pradėjo R. Ščiogolevaitė, tačiau čia ją pertraukė I. Jankauskaitė. „…dainuoja geriau už jus?“ – kandžiai paklausė laidos vedėja. Po tokių žodžių abejingų neliko – R. Ščiogolevaitė iš nuostabos trumpam nutilo, o tai pastebėjęs M. Stonkus bandė situaciją užglaistyti juokaudamas.

 

Ruta

 

Ką I. Jankauskaitei į tokią repliką atsakys viena garsiausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos atlikėjų? Kaip tai paveiks R. Ščiogolevaitės balsus pačiai Samantai Tinai ir Tadui Rimgailai? Nuostabus šventinis Valentino vakaras ir daugybė intriguojančių siurprizų „Žvaigždžių duetuose“ lauks jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.