Šio sekmadienio paskutinėje „Lietuvos balso“ dvikovų etapo laidoje patys mokytojai neslėps, kad jų sprendimai pašalinti dalyvius iš projekto yra sunkesni nei bet kada anksčiau – visi projekto dalyviai jiems tapo tarsi dar viena šeima. Projekto filmavimams startavus dar vasarą, mokytojai ir jų komandų nariai kartu praleidžia daug laiko, pasirodymams ruošdami ne tik kūrinius, choreografiją, bet ir įvaizdį scenoje.

 

IMG_0463

„Jie kaip mūsų vaikai. Išgyveni už juos, nemiegi naktimis, norisi, kad jiems viskas pavyktų“, – laidoje kalbės Inga Jankauskaitė. Būtent ši mokytoja su savo komandos nariais yra užmezgusi tvirtus ryšius, o padėti yra pasiruošusi ne tik muzikiniais, bet ir stiliaus klausimais. Su dalyviais mokytoja taip susidraugavo, kad juos įsileido net į savo asmeninę erdvę: Ingos komandos narių sceninė apranga – tiesiai iš atlikėjos spintos.

 

„Mums reikėjo ko nors visiškai man neįprasto, elegantiško, holivudiško. Ir su Inga pasitarėm, kad jos spintoje tikrai visą tai gali rasti. Ir išvaizdos, ir dainavimo prasme iš manęs ji traukė kažką, ko anksčiau aš niekam nerodžiau“, – apie mokytoją atsiliepia Greta Sliaužytė-Zazza, kuri šio sekmadienio dvikovoje pasipuošusi pačios Ingos Jankauskaitės suknele dainuos kartu su Gražvydu Sidiniausku ir atskleis savo, kaip pati sako, dar niekam nematytą, švelniąją, pusę.

 

„Per dvikovą tiek mano partneris, tiek aš buvau aprengta Ingos iniciatyva. Inga puiki! Autoritetinga, griežta, preciziška, rūpestinga. Visada noriai bendrauja, pati teiraujasi, kaip sekasi ruoštis, kai susiskambinam, tai papliurpiam tikrai ne vien apie „Lietuvos balsą“. Nuo pat pradžių džiaugiausi ją pasirinkusi, o laikui bėgant, tik dar labiau tuo įsitikinau“, – gražiausių žodžių mokytojai negaili Edita Bodrovaitė-Rukienė, kuri šį sekmadienį kartu su Mariumi Kijausku taip pat susikaus dvikovoje ir privers Ingą Jankauskaitę priimt dar vieną skaudų sprendimą, atsisveikinant su talentingu dalyviu.

 

„Palaikau glaudžius ryšius su savo komanda. Tokiuose projektuose daugelis iš jų stoja akistaton su savo kompleksais, baimėmis ir nepasitikėjimu. Tai nepraeina pasakius „baik nervintis“. Žiūrovai vertina tik galutinį rezultatą, taip ir turi būti, tačiau mes žinome, kiek darbo, pokalbių, išklausymo, kovos prireikė ten, už rampų“, – apie savo ryšį su mokiniais pasakoja Inga Jankauskaitė, kuri sekmadienio laidoje ypač skaudžiai sureaguos į Gretos Sliaužytės-Zazzos ir Gražvydo Sidiniausko duetu atliktą dainą – pirmą kartą šį sezoną emocijų išlaikyti savyje Ingai Jankauskaitei nebepavyks ir atlikėja filmavimo metu nebesuvaldys ašarų.

 

Vis dėlto Inga Jankauskaitė prarasti kontakto su savo komandos nariais nežada net jiems iškritus – atlikėja patikina, jog iš projekto pašalintiems dalyviams ne kartą ištarti žodžiai, kad ji jiems visuomet pasiruošusi padėti, tikai nėra tik pažadai prieš kameras.

 

„Žmonės skirtingi, tačiau iš esmės yra du tipai – tie, kurie sudėtingesnėje situacijoje ieško kaltų, ir tie, kurie ieško išeičių. Tiems, ieškantiems, visada esu ir būsiu. Tačiau kiek bandytum stengtis pati, kiek laiko ir minčių atiduotum, vis tiek tiesa tokia – padėti, tai dar nereiškia padaryti už jį“,– sako Inga Jankauskaitė, kuri jau šį sekmadienį 19:30 per LNK  atsisveikins su dar dviem savo komandos dalyviais, o du laimėtojus siųs tiesiai į finalines tiesiogines kovas, įvyksiančias jau gruodžio mėnesį.