Visų širdis pakerėjęs muzikinis BTV projektas „Muzikinė kaukė“ vėl džiugins savo gerbėjus. Ketvirtajame muzikinio šou sezone žiūrovų laukia daugybė pokyčių. Projektas iš televizijos studijos keliasi į koncertų salę „Compensa”, todėl bus dar  didingesnis ir įspūdingesnis. „Muzikinėje kaukėje” dalyvaus dešimt Lietuvos žvaigždžių, kurios įkūnys pasaulinio lygio dainininkus.

 

Ineta

Viena pirmųjų prisijungusių prie šio muzikinio šou – aktorė Ineta Stasiulytė. Ji visą vasarą intensyviai ruošiasi pasirodymams ir su jauduliu laukia pirmų filmavimų.

 

„Nerti į vandenį man yra didžiausia fobija. O uždainuoti viešai man dešimt kartų baisiau. Nors ir banaliai skamba,  kad dalyvavimas šiame muzikiniame projekte man yra tikrų tikriausias iššūkis, bet tai tiesa ”.

 

Garsi Lietuvos aktorė stipriai ruošiasi pirmiems muzikiniams pasirodymams. „Šiuo metu lankau pamokas pas vokalo mokytoją. Taip pat užsiiminėju kvėpavimo praktika. Užmiegu ir pabundu su muzika galvoje”, –  pasakoja aktorė.

 

„Muzikinė kaukė“ kuriama pagal garsaus formatų kūrėjo „Endemol“ formatą „Your Face Sounds Familiar“. Muzikinio šou vedėjas – Algis Ramanauskas. Laidos dalyvių pasirodymus vertins keturi komisijos nariai: Vytenis Pauliukaitis, Radži, Asta Baukutė ir Mantas Stonkus.

 

Linksmai praleisti laiką  žiūrovai kviečiami ne tik  prie BTV ekrano, bet ir atvykti į filmavimus koncertų salėje „Compensa” Vilniuje. Registracija el. paštu muzikinekauke@gmail.com arba telefonu +37068582576.