Viena spalvingiausių ir įdomiausių šalies porų – į septintą dešimtį įžengęs dvarininkas Mindaugas Šventoraitis ir jo mylimoji Lina Lila – tikina, kad kone 30 metų amžiaus skirtumas net ir po dviejų kartu praleistų metų tikrai netapo nesutarimų priežastimi, atvirkščiai, pora neseniai susilaukė sūnaus Augusto Vakario. Paklaustas, ar mėgaujasi vėlyva tėvyste, Mindaugas sako, jog laiko užauginti dar vienam sūnui jam tikrai pakaks: „Aš sau užsidėjęs tokią kartelę, kad gyvensiu iki 101 metų. Iki 84-erių visiems yra duota, tik ne visi tuo pasinaudoja, o vėliau reikia jau žymiai daugiau pastangų, kad išgyventum. Jeigu iki 84 metų sveikatos nesugadini vaistais, netinkamu maistu, nejudėjimu ir panašiais dalykais, būsi pakankamai sveikas. Taigi aš spėsiu užauginti savo vaiką ir jam manęs iš principo jau nebereikės”, – šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Nuo… Iki…“ kalbės Mindaugas Šventoraitis.

 

F012150L 6.MXF_snapshot_02.04.951_800x450

Lina Lila priėmė ne itin dažną lietuvėms sprendimą – ji nusprendė gimdyti ne Lietuvoje, o Balyje. Mindaugas pas ją atskrido likus vos mėnesiui iki Augusto Vakario pasirodymo. Lina sako, kad dėl tokio savo pasirinkimo nei trupučio nesigailėjo, nes Balis, anot jos, yra ta vieta, kur moterys gali pažadinti savo galias. „Man iš tikrųjų nebuvo baisu, man nereikia šalia artimųjų, svarbu būti ten, kur tuo metu atrodo geriausia. Mano mama dirba,  tėtis irgi užsiėmęs, kuo jie man gali padėti, jie turi savo gyvenimus, todėl aš pasirinkau išvažiuoti. Balyje galiu turėti visą personalą ir pagalbą, jie nuoširdžiai man pasiruošę viską padaryti, nešioja mano daiktus, tvarko, išlygina drabužius, ruošia maistą. Aš guliu lovoje, man atneša padeda jį prie lovos. Viskas ten paprasčiau, todėl labai džiaugiuosi tokiu sprendimu”.

 

Prieš porą metų Mindaugas „Nuo…Iki…” žiūrovams pasakojo apie kosminį jo ir jogės Linos Lilos susitikimą. Jis po sudėtingų skyrybų išbandė ir internetines draugystes, tačiau tokios išrinktosios, kuri jam tiktų ir patiktų, taip ir nerado. Kai kurios pernelyg į Mindaugą įsikabindavo, kai kurios geisdavo tik jo turto, kai kurios tiesiog pakankamai nesudomindavo. O štai pasirodžius Linai, viskas kardinaliai pasikeitė. Ji jo dvare organizavo retrytą. Porai susitikus akimirksniu užgimė mistiškas ryšys.

 

Lina tikina, kad nei tuomet, nei juo labiau dabar amžiaus skirtumas jos nė kiek netrikdo. Tačiau kodėl Mindaugas interviu metu nuostabiame dvare atrodo liūdnas? Pasirodo, pora ir vėl rengiasi ilgam išsiskyrimui. Lina Lila kartu su poros sūnumi išsikrausto į Dievų sala vadinamą Balį, o Mindaugas, bent jau iki pat žiemos vidurio, liks prižiūrėti savo numylėto netoli Kauno esančio Babtyno dvaro. Mindaugas atviras – jis žino turintis Linai Lilai suteikti tiek laisvės, kiek jai jos prireiks. Todėl jis net nesvarsto galimybės Liną Lilą bandyti išlaikyti čia.

 

„Dabar tokia situacija, kai man reikia būti Lietuvoje, o jiems geriau Balyje. Kada pasimatysim? Kaip Dievas duos, aišku, mūsų rankose viskas, nusiperki bilietus ir skrendi, čia nėra taip, kad tau būtinai Dievas išrašytų kelialapį, bet situacija tokia, kad reikia pabūti dabar man čia, o jiems ten“.

 

Visa istorija – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., gyvenimo būdo žurnale „Nuo… Iki…“ per LNK.