Praėjusį sekmadienį legendiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ netikėtai žiūrovų į pirmą vietą iškelta Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas šiam sekmadieniui ruošia tikrai ypatingą pasirodymą laidai, kurios tema bus „Kūnas“. Duetas pasirinko Lino Adomaičio dainą „Aš pavydžiu sau“, o savo pasirodymu stengsis parodyti, kokia yra populiarumo ir buvimo žvaigžde kaina.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Parodysime žiūrovui kitą šio pasaulio pusę. Labai daug jaunų mergaičių ir berniukų nori tapti žvaigždėmis, viešais žmonėmis, nes atrodo, kad viskas labai paprasta ir viskas labai lengva. Tad mes parodysime, kokia yra to viešumo kaina“, – savo pasirodymo idėją pristatė I. Stonkuvienė. „Kiek tai kainuoja sveikatos, nervų ir viso kito“, – pritarė jai ir partneris D. Čižauskas.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Ir kokia tai yra didelė atsakomybė. Ir kas galiausiai lieka, kai susikoncentruoji tik į save, esi savanaudis ir gyveni tik savimi. Parodysime, kas nutinka tiems žmonėms, ir kad reikia nepamiršti ir aplinkinių“, – dėstė I. Stonkuvienė, atskleidusi, kad daina ir pasirodymo idėja buvo jos idėja.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Tai yra daina apie savimeilę, apie žmones, kurie myli tik save ir džiaugiasi tik savimi. Tai yra gerai tik iki tam tikros ribos. Juk mes irgi esame tarp žmonių, turime nepamiršti savo artimųjų, savo draugų, netgi savo pačių pradžios, kaip patys kopėme tais karjeros laiptais“, – kalbėjo projekto dalyvė.

 

Žvaigždžių duetai

 

Savo pasirodymą pradėję fotografų ir gerbėjų būryje, galiausiai atlikėja scenoje lieka vieni – basi, nusisegę dirbtinius plaukus ir atsikratę papuošalų. „Šiandien jūsų pasirodymas pataikė man tiesiai į širdį“, – duetą gyrė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė, čia pat pasidžiaugusi, esą I. Stonkuvienės personažas tobulai įkūnijo atlikėją Oksaną Pikul – Jasaitienę.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Kaip aš norėčiau, kad Indrė geriau dainuotų“, – pradėjo kita komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė, paaiškinusi, kad kol kas I. Stonkuvienės balso galimybės neleidžia iki galo atskleisti visų puikių jos idėjų. „Taip, tu stipriai pjovei pro šalį, – jai pritarė ir komisijos kolega Stano. – Tačiau visa kita buvo idealu“, – pridūrė jis.

 

Žvaigždžių duetai

 

Sulaukę tokių nevienareikšmiškų komentarų, duetas nekantriai laukė sužinoti savo balus. Ar pasirodymo idėja atpirks dainavimo netikslumus? Ar žiūrovai patikės I. Stonkuvienės ir D. Čižausko nuoširdumu? Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Žvaigždžių duetai