Sekmadienį vyksiančiuose TV3 apdovanojimuose „Lietuvos garbė 2018“ bus pristatytos net 7 ypatingos narsos, pasiaukojimo ir įkvėpimo istorijos. „Susipažinusi su vienu iš herojų supratau, kad mūsų šalies laukia nuostabi ateitis“, – sakė TV laidų vedėja Indrė Morkūnienė.

 

Untitled Session04810 (Small)

 

Moteris neslepia, kad ilgai svarstė, ar verta keliauti ir susipažinti su „Lietuvos garbės 2018“ nominantu. „Kadangi laukiuosi, visi atkalbinėjo, klausinėjo, kam man reikia lakstyti ir jaudintis. Vienaip ar kitaip – istorija ne tik didvyriška, bet ir sukrečianti“, – atskleidė I. Morkūnienė.

 

Untitled Session04812 (1) (Small)

 

„Nukeliavusi susipažinti su herojumi, supratau, kad šis sprendimas buvo tikrai teisingas. Mane susitikimas ne tik nudžiugino, bet ir praturtino – nei skaičiai banko sąskaitoje, nei aplinka, kurioje gyvename neapibrėžia to, kokie esame žmonės. Drąsa, tvirtybė, patriotiškumas ir herojiškumas nematuojamas nei metais, nei ūgiu“, – intrigavo žinoma moteris.

 

„Esu tikra, kad šie apdovanojimai – tai galimybė kiekvienam mūsų dar sykį pažiūrėti į save, į savo vertybes, įvertinti tai, ką turime brangiausio – žmones, kurie mus supa. Ši pažintis mane ne tik sujaudino, bet ir privertė didžiuotis. To paties gali laukti ir TV3 žiūrovai, kurie Kovo 11-ąją pasirinks švęsti pagerbdami nematomus Lietuvos herojus“, – kvietė I. Morkūnienė.

 

Iškilmingiausias metų renginys „Lietuvos garbė 2018“ – jau šį sekmadienį, Kovo 11-ąją 19.30 val. per TV3!