Galingiausiais balsais pasaulį žavintis, daugiau nei 50 šalių rengiamas televizinis formatas „The Voice of…“, Lietuvoje pradeda jau trečiąjį sezoną. Įsibėgėjančios LNK projekto „Lietuvos balsas“ atrankos žada – tai bus emocionaliausias reginys televizijų rudens tinkleliuose.

 

15IG20130719LietuvosBalsas3339_1024x683

Jau šį savaitgalį – gegužės 24 ir 25 dienomis „Lietuvos balso“ nacionalinė atrankos komisija pradeda darbą su pirmaisiais potencialiais trečiojo sezono dalyviais. Galutinį priimti padės formato „The Voice“ atstovas iš Olandijos, kuris peržiūrės visus atrankų įrašus ir skelbs galutinį verdiktą, kam bus lemta pasirodyti „Aklosiose perklausose“ mokytojams – Katažinai Nemycko, Ingai ir Arūnui Valinskams, Donatui Montvydui ir Merūnui Vitulskiui.

 

„Mūsų projektas atviras visiems talentingiems tautiečiams, išsiblaškiusiems po margą pasaulį. Naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, Lietuvos balsus galėsime išgirsti iš visų žemynų – atrankoms naudosime ir nemokamų video skambučių programą „Skype“, –  praneša projekto muzikos prodiuserė Agneta Gabalytė. – Mūsų emigrantams „Skype“ atrankos nereikalaus jokių papildomų išlaidų, o patekusiems į „Lietuvos balsą“ svarstome kompensuoti su projektu susijusias kelionių išlaidas. Mes siekiame sugražinti talentingus tautiečius į tėvynę!”

 

Primename, užpildyti LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvio anketą galima www.lnkgo.lt interneto svetainėje – šios anketos galioja ir išeiviams iš Lietuvos. Taip pat, jau pasirodė interaktyvus žemėlapis, kuris leidžia bet kuriam „Lietuvos balso“ gerbėjui pasiūlyti į projektą savo draugą, kolegą, kaimyną, partnerį – puikiai dainuojantį, tačiau nedrįstantį apie save pranešti projekto kūrėjams, taip pat jame matyti kiek Lietuvos balsų jau užsiregistravo į atranką iš konkretaus miesto, miestelio ar rajono: https://www.facebook.com/lietuvosbalsas/app_198826126804423

 

„Aklosios perklausos“ bus filmuojamos jau birželio 16, 17 ir 19 dienomis „Teatro arenoje“. Bilietai į filmavimus jau parduodami www.ticketpro.lt.