Įtempiamos lubos – lubų rūšis, kuri šiais laikais dominuoja daugelyje interjerų. Tai ekonomiškos, ilgaamžės ir tikrai estetiškos lubos, kurios puikiai tinka tiek gyvenamoms, tiek komercinėmis erdvėms. Be to, įtempiamų lubų asortimente galima rasti kardinaliai skirtingų rūšių gaminius, todėl jų pagalba ne tik pagerinama patalpų išvaizda, bet ir efektyviai sukuriamas unikalus, analogų neturintis vidaus erdvių dizainas. Pagrindinius įtempiamų lubų privalumus tikrai žino daugelis žmonių. Visgi, kai kurie svarbūs faktai apie šias lubas yra mažiau girdėti. Šiame straipsnyje juos aptarsime.

 

Lubų rūšis, kuri efektyviai atlaiko aukštą slėgįitempiamos-lubos

 

PVC medžiaga, iš kurios dažniausiai ir yra gaminamos įtempiamos lubos, yra labai tvirta ir lanksti. Dėl šios priežasties, ji gali lengvai išsiplėsti ir susitraukti, nepatirdama jokių formos pokyčių, įplėšimų ar pažeidimų. Visa įtempiamų lubų konstrukcija montuojama taip, kad jai tenkantis svoris būtų tolygiai paskirstytas. Tai reiškia, jog nei viena lubų sritis nesusiduria su slėgio perkrova. Šis privalumas nėra labai svarbus gyvenamosioms erdvėms, ar, tarkim, biuro patalpoms. Visgi, tokia lubų savybė yra labai didelė vertybė patalpoms, kuriose yra padidėjusi aukštesnio slėgio rizika. Tokio tipo lubos yra optimalus variantas baseinams, sporto salėms ar, sakykim, komercinėms virtuvėms.

 

Vandeniui itin atsparus lubų variantas

 

Atsparumas vandeniui ir drėgmei – bene didžiausias įtempiamų lubų privalumas. Šios lubos išsiskiria itin sandaria PVC membranos konstrukcija, todėl jos ženkliai sumažina užliejimo ir vandens nutekėjimo atvejų tikimybę. Beje, dėl puikaus atsparumo drėgmei ir vandeniui, šio tipo lubos yra puikus derinys su bėginio tipo apšvietimo sistemomis, kurios įprastai itin jautriai reaguoja į bet kokį drėgmės pavojų.

 

Unikaliais dizaino sprendimais džiuginanti lubų rūšis

 

Šių lubų pagalba galima suformuoti tiek standartinę, tiek išties stulbinančią, ne lubas, o tikrą meno kūrinį primenančią lubų konstrukciją. Įtempiamų lubų pasirinkimas yra be galo platus. Matinės, satininės ar, sakykim, medžiaginės lubos padeda sukurti stilingą, tačiau santūrų patalpų įvaizdį. Lubos su foto spauda suteikia galimybę formuoti unikalią vidaus patalpų erdvę. Šių lubų pagalba, patalpoje galima turėti lubas su žvaigždėto dangaus efektu, artimųjų nuotraukomis, logotipais, piešiniais ar bet kokiais kitais vaizdiniais. Tokių pasirinkimo galimybių tikrai nesuteikia jokia kita lubų rūšis.

 

Ne tik vandeniui, bet ir ugniai atsparus lubų tipas

 

Įtempiamų lubų sandarą dažniausiai sudaro PVC medžiaga. PVC yra termoplastinis polimeras, kuris, savo ruožtu, pasižymi puikiomis atsparumo ugniai savybėmis. Žinoma, ne visi įtempiamų lubų modeliai yra pagrįsti ta pačia sudėtimi. Jeigu patalpoje norima suformuoti lubų konstrukciją, maksimaliai apsaugančią nuo gaisro ir ugnies plitimo pavojaus, reikėtų rinktis būtent PVC įtempiamas lubas.

 

Ekologiškas, gamtai palankus lubų variantas

 

Bene visos įtempiamos lubos yra gaminamos iš perdirbamų medžiagų, todėl jas tikrai galima laikyti ekologišku pasirinkimu. Pasibaigus įtempiamų lubų eksploatavimo laikotarpiui, jas sėkmingai galima perdirbti ir vėl. Tai padeda sumažinti nereikalingų, gamtai žalą keliančių atliekų, patekimo į sąvartynus, kiekį. Be to, kai kurios įtempiamų lubų rūšys efektyviai atspindi šviesą ir šilumą, todėl galima teigti, jog jos prisideda ir prie energijos taupymo veiksnių.

 

Jeigu planuojate savo patalpose integruoti įtempiamo tipo lubas, tikrai siūlome kreiptis į kitokioslubos.lt atstovus, nes jie ne tik siūlo puikios kokybės įtempiamas lubas, bet ir užtikrina itin spartų jų montavimo procesą. Įtempiamos lubos – montavimas per 3 – 5 val​​​​​​​, skamba per gerai, kad būtų tiesa? Kreipkitės į kitokioslubos.lt ir patys tapsite šio fakto liudininkais!