Itin didelio susidomėjimo sulaukęs naujasis TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ tęsiasi. Trečiadienį žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., per TV3 bus parodyta antroji serija, kurioje – dar daugiau perliukų iš pramogų pasaulio žvaigždžių Irenos ir Žilvino Žvagulių gyvenimo. Šįkart Žilvinas savo kieme surengs pikniką, o Irena jame pasirodys vilkėdama itin pikantišką apranga.

 

TV3_Zvagulio_klanas_Irena_Starosaite

Popžvaigždės I. Starošaitės drabužinėje – galybė ištaigingų kostiumų. Tiesa, ją, kaip ir visas moteris, kartais apima bejėgiškumas, savęs klausiant „Ką apsivilkti?“ Trečiadienio laidoje Irena dairysis tinkamų drabužių savo vyro organizuojamam vakarėliui. Dainininkei draugiją palaikys jos jaunesnė kolegė, grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė.

 

Žodis po žodžio dailiosios lyties atstovės įsitrauks į smagų žaidimą. Kai I. Starošaitė Inetai parodys leopardinius kailinius, abi kvatodamos nuspręs, kad po jais geriausiai vilkėti tik… seksualius apatinius.

 

Kol Ž. Žvagulis su bičiuliais sukiosis kieme prie kepsninės, Irena, pagauta mergaitiško siautulio, pradings savo kambaryje, pasipuoš neeiliniais drabužėliais, užsimes kailinius, ir taip pasipuošusi pasirodys savo sutuoktiniui.

 

„Tokius siurprizus vyrui dariau ne kartą, bet nepersistengiu, kad nepriprastų“, – prisipažins besijuokdama I. Starošaitė.

 

TV3 žiūrovai išvys ir natūralią Žilvino reakciją į tokį žmonos siurprizą: kaip ir reikėjo tikėtis, vyras akimirksniu paliks kepamą mėsą ir stvėręs žmoną už parankės pradings savo apartamentų antrame aukšte. Poros miegamojo durys prieš pat filmavimo kameras bus užtrenktos…

 

Specialų filmuką iš Žvagulių gyvenimo jau galima pamatyti TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“: http://goo.gl/2DANNl

 

Pikantiški nuotykiai Žvagulių namuose, jų garsių draugų atviri pasakojimai ir patys netikėčiausi akibrokštai – jau trečiadienį 21.00 val. TV3 realybės šou „Žvagulio klanas“.

 

„Žvagulio klanas“ – ypač intriguojantis dokumentinės realybės šou. Pirmą kartą šalies televizijų istorijoje filmavimo kameros įjungtos ryškių pramogų pasaulio žvaigždžių – Žilvino ir Irenos Žvagulių − namuose. Žiūrovų laukia unikali galimybė iš arti pamatyti visiškai tikrą, nesurežisuotą ir nepadailintą garsenybių gyvenimą. TV3 žiūrovai Žvaguliams įprastoje aplinkoje pamatys artimus žinomos šeimos giminaičius ir draugus – populiarius pramogų pasaulio atstovus. Filmavimo kameros nuves ir į Žilvino bei Irenos koncertų užkulisius, į pramogų pasaulio vakarėlius. Jokių tabu nebus ir žvaigždžių namuose: kameros seks paskui garsius dainininkus ir į jų perlinę vonią, ir į miegamąjį.

 

,,Žvagulio klanas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per TV3!