Antradienio vakarą Vilniuje buvo pristatytas TV3 serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“, kuris eteryje pasirodys jau liepos 4 dieną. Garsūs seriale vaidinantys aktoriai ir visa kūrybinė komanda serialo pristatymo vakarėlį atšvęsti susirinko Baltojo tilto vasaros terasoje ir surengė jaukų pikniką, į kurį atvyko prabangiu limuzinu.

 

AL1O4566

 

Prodiuserių kompanija „Videometra“ į Vilniuje įsikūrusios vyninės „Wine box“ vasaros terasą vakar sukvietė visą serialo kūrybinę komandą, žymius televizijos, kino ir teatro aktorius bei žiniasklaidos atstovus ir surengė jiems jaukų pikniką po atviru dangumi.

 

AL1O4585

 

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ serialo aktoriai linksmybes pradėjo gerokai anksčiau, nei prasidėjo serialo pristatymas ir užkūrė tikrą „vakarėlį ant ratų“. Inga Norkutė-Žvinienė su visa kūrybine komanda į serialo pristatymo vakarėlį atvyko didžiausiu limuzinu Lietuvoje „Limobus“ – taip, kaip į vakarėlius atvyksta ryškiausios žvaigždės.

 

AL1O4598

 

Kelionė iš Šiaulių į Vilnių televizijos žvaigždėms neužtruko, mat limuzine skambėjo ne tik juokas, vyko smagus pokalbiai, bet ir buvo žaidžiami linksmi žaidimai. Išskirtinius kadrus iš limuzino galite išvysti nuotraukų galerijoje.

 

AL1O4615

 

Limuzinu keliavo ir jame iš širdies linksminosi aktoriai Inga Norkutė-Žvinienė, Vaida Kavaliauskaitė, Rimantas Bagdzevičius, Aurimas Žvinys, Anicetas Gedvilas ir kiti.

 

IMG_4352 IMG_4364

AL1O4616

 

Atsinaujinusiame TV3 seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ne tik įspūdingi gamtos vaizdai, bet ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus.

 

AL1O4623 AL1O4637

 

Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

 

IMG_4281 IMG_4341 IMG_4342

 

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – jau nuo liepos 4 d. per TV3!