Klaipėdoje naujose, daug erdvėsnėse patalpose  iškilmingai duris atvėrė medicinos klinika „Mirameda“.  Atsakingiausią  vakaro momentą – raudono kaspino perkirpimą medicinos klinikos „Mirameda“ generalis direktorius Mark Kocas ir Klaipėdos klinikos vadovas, gydytojas Albertas Albertjanas  patikėjo  Klaipėdos miesto merui  Vytautui Grubliauskui ir jo žmonai Ingai.

Meras_ir_Mirameda_vadovai_Albert_Albertjan_ir_Mark_Kocas

Iškilmingame atidaryme dalyvavo ne  tik vietiniai verslo bei pramogų atstovai – Eglė Jackaitė, Andrius ir Vaida Rimiškiai, Aida Jonušaitė su vyru, Lina Zaveckienė,  bet ir verslininkas, „Pernod Ricard Lietuva“  ambasadorius Žilvinas Grigaitis, primarijus Nerijus Juška, Liveta Kazlauskienė, Ingrida Kazlauskaitė. Vakarą vedė renginių vedėjas Giedrius Gustas. Atidarymo proga gėlėmis kliniką papuošė stilistas, Mantas Petruškevičius.

Andrius_ir_Vaida_rimiskiai

„Mirameda“ viena pažangiausių medicinos klinikų Lietuvoje. Joje atliekamos moderniausios bei efektyviausios gydymo, sveikatos profilaktikos bei grožio procedūros. Ypatingai „Mirameda“ didžiuojasi OZONO terapija. Kurią jau išbandė ir gali patvirtinti, kad tai yra  tikras, natūralus sveikatos ir energijos šaltinis ne vienas žinomas pramogų pasaulio, meno ar verslo žmogus.

_KUB5677
Nuotraukos Algirdo Kubaičio