Ketvirtus metus populiariame TV3 seriale „Naisių vasara“, kuris eteryje pirmadieniais–penktadieniais 18.10 val., vaidinanti aktorė Vaida Kavaliauskaitė sako, kad šį sezoną jos herojės Jurgos gyvenimas – pats įdomiausias. Be to, jos veikėja patirs ir itin romantiškų scenų… Tačiau kai kurios tik ekrane atrodo pavydėtinai. Aktorė atskleidžia, kad jų filmavimo metu tekę ir kojas susibraižyti, ir šaltį kęsti.

 

V. Kavaliauskaitė praskleidžia „Naisių vasaros“ filmavimo užkulisius ir sako – kartais tenka vaidinti, jog oras – puikus, nors už lango – rudens dargana. „Būna, kad filmavimo scena – vasarinė, bet ji filmuojama rugsėjo pabaigoje, kai šalta. Vėliau ekrane viskas atrodo labai romantiškai – eini per laukus vilkėdama plazdančią vasarinę suknelę… Žiūrovams gražu, o tu puikiai pameni, kaip šalai“, – nematomą serialo pusę atskleidžia aktorė.

 

Šiame „Naisių vasaros“ sezone jos herojei teko romantiško pasivaikščiojimo po rugių lauką epizodas. Sentimentalioms žiūrovėms jis gali sukelti baltą pavydą, tačiau V. Kavaliauskaitė prisimena, kad tikrovėje filmuotis šioje scenoje nebuvo taip miela, kaip atrodo ekrane. „Varpos rankas subraižė, – mena aktorė. – Per laukus lakstydami ir kojas neretai susibraižome, ir sušąlame.“

 

Tačiau „Naisių vasaroje“ vaidinti jai patinka, ypač šį sezoną. „Komanda dirba puikiai, viskas konkretu, aišku. Ir mano veikėja Jurga šiemet labai iškelta, pastatyta ant kojų. Yra ir meilės, ir dramos“, – kalba V. Kavaliauskaitė, kartu užsimindama, kad jos herojės gyvenime netrukus bus tokių epizodų, jog jautresni žiūrovai ir ašarą nubrauks.

 

Romantiškos, intriguojančios ir kraują kaitinančios scenos populiariame TV3 seriale „Naisių vasara“ pirmadieniais–penktadieniais 18.10 val. tik per TV3!

 

Visas praėjusias „Naisių vasaros“ serijas galite žiūrėti sau patogiu metu televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/naisiuvasara.

 

„Naisių vasara“ – pirmadieniais–penktadieniais 18.10 val. tik per TV3!