„Sąrašas kandidatų ilgėja, kaukių nemažėja, o daugėja. Čia yra nesibaigiantis košmaras, kuriame yra nuostabu!“ – sekmadienio vakarą slapčiausiame LNK šou „Kaukės“ tiesiai šviesiai savo savijautą apibūdins socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko.

 

10 laida -8_401x600

Trečiasis, unikalaus ir analogų Lietuvoje neturinčio projekto sezonas kol kas negaili netikėtų staigmenų ir siurprizų. Šiais metais žiūrovai turi galimybę pamatyti dar daugiau įspūdingų kaukių ir garsiausių mūsų šalies žmonių besislepiančių po jomis. Prie projekto senbuvių jau prisijungė Žiurkėnas ir Saulė, o šį sekmadienį į „Kaukių“ sceną žengs dar vienas dalyvis – TV Bokštas.

 

Šou įsibėgėja ir laidos gerbėjai vis labiau įsitraukia į paslaptimis apipintą žaidimą. Todėl nenuostabu, kad ramiai susitikti su draugais ar kolegomis nepavyksta ir komisijos nariams. Tai patvirtina ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko: „Užvirė azartas visiems, kur benueinu, visi klausinėja – kas slepiasi po kaukėmis? Aišku, aš juos suprantu ir jeigu būčiau tuose batuose, irgi bandyčiau žaisti šitą psichologinį žaidimą ir žiūrėti, kaip reaguoja žmogus. Bet žmonės dažniausiai klausia taip – o po ta kauke Bunkė? O po ta – Juodsnukis? Ir tada laukia, kaip aš reaguosiu. Žinoma, nieko neatskleidžiu, nes mūsų konfidencialumo sutartys nėra iš piršto laužtos ir turime tylėti“, – su šypsena pasakoja jis.

 

Anot žinomo vyro, visos trys naujos kaukės yra įspūdingesnės viena už kitą: „Žiurkėnas labai mielas personažas, o kaukė tiesiog nuostabi! Man įdomu, koks žmogus galėtų įkūnyti tokį personažą. Saulė mus nustebino vos įžengusi į sceną. Tie jos oro bučiniai yra tarsi jos vizitinė kortelė, o tas kaukės spindesys, na neįmanoma nesižavėti. Bet jeigu reikėtų išskirti vieną iš visų trijų, aš išskirčiau TV Bokštą, kuris pasirodys jau šį sekmadienį. Jis toks unikalus, o kaukė padaryta taip sumaniai, kad neįmanoma atspėti nei žmogaus ūgio, nei amžiaus. Labai sumaniai paslėptos visos fizinės savybės. Kas juokingiausia, kad ši kaukė tokia didelė, jog eidama į sceną savo antena braukia lubas. Todėl mes užkulisiuose su kitais komisijos nariais juokavome, kad apsauga ją turėtų įnešti gulsčiai!“

 

Patys šių kaukių kūrėjai, skulptorius Aurimas Akštys ir kostiumo dizainerė Agnė Biskytė neslepia, kad kiekviena kaukė reikalauja ypatingo dėmesio. Todėl vien tam, kad būtų pasiūta Saulės suknelė, atitinkanti šį personažą, medžiagos su tinkama faktūra reikėjo ieškoti ne vieną mėnesį, o sunaudota jos buvo virš dvidešimt metrų. Be to, Saulės galvą puošią net 347 blizgučiai. Tuo metu TV Bokštas yra unikalus, nes yra pagamintas specialiai „Kaukių“ projektui pagal tikrojo Vilniaus TV Bokšto pavyzdį.

 

Vis dėlto ne tik naujos kaukės priverčia labiau pasukti galvas: „Juokingiausia tai, kad kai mes paleidome mintį, kad po Žuvies kauke slepiasi Tadas Juodsnukis, užvirė tikras detektyvas. Nežinau, ar tai tikrai yra tiesa, čia reikėtų paklausti Tado sužadėtinės Iglės, bet kažkur girdėjau, kad jos mama daro Iglei spaudimą dėl Tado dalyvavimo čia. Ar pasiteisins visų spėjimai, dar pamatysime. Iki paskutinės sekundės net mes, komisijos nariai, nesame nusprendę, kam nuimsime galvą, todėl, kad tai sužinotume, teks žiūrėti laidas“, – šmaikštauja Paulius.

 

Jau šį sekmadienį, 19.30 val., šou „Kaukės“  LNK televizijos žiūrovų laukia dar daugiau naujienų. Ar sugebėsite atsakyti į klausimą – kas slepiasi po kauke? 

 

Nuotraukos

Svetlanos Bolnienės