Šokėja ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė džiaugiasi netikėta pažintimi su šaunių ir talentingų merginų grupės „Girls ONLY“ choreografe – vadove Kristina Burneikiene. Susitikus dvejoms charizmatiškoms, linksmoms ir energingoms merginoms gimė daug naujų idėjų, kurios pamažu virsta bendrais muzikiniais projektais.

 

Ingrida_Girls ONLY

 

Helovino proga merginos pristatė visiškai naują muzikinį projektą – „Ingrida & Girls ONLY’’. „Įvairovė mane įkvepia ir suteikia polėkio, tad ilgai nesvarsčius nusprendžiau sustiprinti savo pajėgas ir prisijungiau prie grupės „Girls ONLY“… Ir dabar negaliu nustoti džiaugtis savo sprendimu. Tokios grožio ir moteriškumo koncentracijos Lietuvos scenoje dar nebuvo. Mes visos tokios energingos, ryškios ir skirtingos, tiek savo išvaizda, tiek tipažais bei charakteriais! Tikrai turėtų būti įdomu”, – džiaugėsi Ingrida.

 

Ingrida_Girls ONLY2

 

„Kol kas šioje fotosesijoje galima matyti tik mano favorites – Urtę, Bertą ir Viktoriją. Tačiau žinau, kad „Girls ONLY“ vadovė Kristina vis dar ieško naujų merginų, kurios norėtų prisijungti prie mūsų grupės”, – prasitarė naujo projekto iniciatorė.

 

Ingrida_Girls ONLY3

 

Pasak Ingridos, Urtė, Berta, Viktorija bei Kristina jau seniai sukasi šokių ir pramogų pasaulyje, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Vasara merginos dirbo Ibizos saloje kartu su garsiu didžėjumi Arminu Van Buurenu. Taip pat dalyvavo šou projekte „Ibiza E&Eentertainment & events“, pasirodė Lucaso Di Gaciomo magijos pasirodymuose. O kur dar jų  pasirodymai San Tropeze bei Kanuose su tokiais atlikėjais kaip Akon, Snoop Dogg, Paris Hilton ir kt. Lietuvoje merginos taip pat stengiasi išnaudoti visas galimybes. Scenoje jos dažnai pasirodo su žymiais žmonėmis, dalyvauja įvairiuose renginiuose. Įspūdingai pasirodė ir ką tik praūžusiame „Golden Disco“ koncerte. Savo seksualumu susirinkusiųjų kraują kaitino „Bike Show Millennium“, „White Sensation“, „Drift all stars“, Lietuvos „Drag“ čempionate””, – grupės pasiekimus vardijo Ingrida.

 

Ingrida_Girls ONLY4

 

DĖMESIO! Jei tau patinka šokti, jauti muzikos ritmą, esi kūrybinga, išvaizdi, nebijai iššūkių, nori pasirodyti televizijoje, bei įvairiuose projektuose – prisijunk prie „Girls ONLY“ šeimos! Laiške trumpai parašyk apie save, pridėk nuotrauką, būtų puiku ir vaizdo įrašą. El.paštas: girlsonly.promo@gmail.com.

 

juodi drabuziai_maketas_bendras_2text

 

Nepraleisk galimybės!

Nuotr.: „JurArt’s“

Dizainas: Agnė Urmanavičiūtė

Stilius: „Land Design“

Makiažas: Viktorija Milerytė

Šukuosenos: Lina Ramanauskaitė