Nuo seno žinoma stebuklinga brangakmenių galia. Net akmens amžiuje vyrai ir moterys nešiojo papuošalus su brangiaisiais akmenimis. Buvo manoma, kad brangakmeniai ne tik puošia, bet ir apsaugo jų nešiotoją nuo pikto. Senovės egiptiečiai puošėsi brangiaisiais akmenimis ir laikė juos greta savęs, kaip talismaną. Brangieji akmenys minimi graikų mitologijoje, jų rasta Kinijos  imperijos valdovų kapuose. Brangakmenius apeigose naudojo majai ir actekai.

 

Net šiandien brangakmeniai nešiojomi ne vien kaip gražus papuošalas. Brangakmeniai stiprina jų nešiotojo sveikatą ir gydo. Tam tikri brangakmeniai gali suteikti energijos, pritraukti turtą, sustiprinti intuiciją, padidinti proto galias, sustiprinti pasitikėjimą ar net pritraukti meilę, rašo charmsoflight.com.

 

Rožinis kvarcas – švelnios energijos šaltinis. Jis gydo ne tik fizinį širdies skausmą, bet ir padeda atsigauti po emocinių traumų. Papuošalus su rožiniu kvarcu reiktų nešioti tiems žmonėms, kurie nori išmokti mylėti save.

 

Fluorito būna įvairių spalvų. Akmuo sugeria visą blogą energiją ir sulaiko ją tarpuose. Todėl akmenį kartą per savaitę reikia nuplauti po tekančiu vandeniu.

 

Lazuritas skleidžia egiptietišką energiją. Sakoma, kad šis akmuo turi galią atskleisti paslaptis. Tokį akmenį tinka nešioti tada, kai kankina kokia nors neišsprendžiama problema.

 

Hematitas yra įžeminimo akmuo. Sidabrinės pilkos spalvos ir metalinio blizgesio pusbrangis akmuo sugeria neigiamas energijas ir jas įžemina. Jis laikomas ne tik kūno, bet ir sielos žaizdų gydytoju.

 

Nefritas moko palankumo. Jis spinduliuoja raminančią energiją. Žmonės, nešiojantys nefritą, tampa nebe tokie kritiški sau ir kitiems.

 

Ametistas turi asociacijų su Kristaus sąmone ir magiškąja violetine liepsna. Papuošalai su ametistu sustiprina vidinį žinojimą, pakylėja dvasiškai.

 

Turkis padeda medituoti, išsiaiškinti sapnus.

 

Kianitą reikia dėvėti prie gerklės čakros. Mėlynasis kristalas atlaisvina kanalus, padeda atsiverti komunikacijos centrams, užmegzti ryšį su dvasiomis ir angelais. Šio akmens nereikia valyti, jis pats pasinaikina sugertą neigiamą energiją.

 

Obsidianas – tai magminė uoliena. Ji skatina pokyčius, reiškia ramybę ir aiškumą.

 

Nuostabiai geltonas citrinas padeda įgyvendinti tikslus. Pusbrangis akmuo pritraukia džiaugsmą,  gausą, stiprina asmens įtaką.