Kaip sienų spalva gali padėti sveikti

 

straipsniui 4 (Small)

 

Kiekvienas gydytojas pasakys – balta spalva padeda sveikti. Tai jaučia ir patys ligoniai – ne vienas po sunkių terapijų ar operacijų būstą atnaujinantis pacientas pageidauja šviesių, bent jau pastelinių spalvų. „Balta spalva puikiai nuteikia ne tik sergant – ją rekomenduojame visiems norintiems namie pailsėti, pajusti erdvės pojūtį ir optimizmo pliūpsnį“, – pasakoja laidos „5 žvaigždučių būstas“ vedėja ir dizainerė Eglė Jagelavičiūtė. Šį sekmadienį, šventinėje laidoje Eglė kartu su kūrybine laidos komanda įgyvendins dar vieną gerą darbą – padės atnaujinti kambarį nuo vėžio besigydančiai Emilei iš Mažeikių.

 

Rožinės romanetės ir guolis šuneliui Grikiui

 

straipsniui1 (Small)

 

Laidos herojė Emilė neapsiribojo balta spalva – kaip ir kiekviena jos amžiaus mergaitė, ji vertina rožinę. „Bus tikras princesės kambarys“, – džiaugėsi komanda, rinkdama solidžias romanetes su rožiniais akcentais bei gėlėtų raštų guolį Emilės šuneliui Grikiui. „O kai Emilė paaugs, padarysim dar kietesnį, paauglio kambarį“, – pažadėjo laidos vedėjai numatydami erdves kambario ateities vizijai.

 

Padėjo likimo draugė

 

straipsniui2 (Small)

 

Dažnai nutinka, kad mums padeda būtent tie žmonės, kurie išgyveno panašią istoriją kaip  ir mes. Ne kitaip įvyko ir šioje istorijoje – Emilei romanetes siuvusios bei lovos apklotą dovanojusios įmonės atstovė pati neseniai išsigydė šią sunkią ligą. „Įveikiau aš, tikrai įveiksi ir tu!“, – jautriai kabėjo moteris.

 

straipsniui3 (Small)

 

Kaip atrodo naujas Emilės kambarys, kaip per kelias valandas kardinaliai atnaujinti seną spintą bei kaip planuoti namų erdves – žiūrėkite sekmadienį 9.30 val. laidoje „5 žvaigždučių būstas“ per TV3.