TV3 laidos vedėja Vlada Musvydaitė sulaukė kvietimo išbandyti vandensvydį. Norėdama suburti komandą ir pradėjusi ieškoti žinomų žmonių, kurie priimtų vyrų veteranų komandos iššūkį, Vlada susidūrė su problema: pasirodo, daugelis žvaigždžių vengia rodytis prieš kameras su maudymosi kostiumėliais ar glaudėmis.

 

TV3_SSM_vandensydis_Pinup_Girls_3

Po ilgų paieškų šiai avantiūrai pasiryžo grupės „Pinup Girls“ merginos. Nors prisipažino, kad po turiningų vasaros atostogų vis dar neatgavo joms įprastų kūno formų, merginos nepabijojo pasirodyti „Sportuok su mumis“ žiūrovams su maudymosi kostiumėliais.

 

Grupės narė Viktorija Sutkutė vandenyje jaučiasi kaip žuvis. Ji moka ne tik gerai plaukti, bet ir nardyti, šokinėti į vandenį ant galvos. „Man labai patinka vanduo, aš nieko nebijau. Gal tik nenorėčiau gauti su vandensvydžio kamuoliu per galvą. Bet treniruosimės su vyrų komanda, tai, jei kas nors nutiktų, tikiuosi, išgelbės“, – sekmadienį 9.00 val. šypsodamasi sakys V. Sutkutė.

 

Jos kolegė Simona Nainė nebuvo tokia pasitikinti savo jėgomis. Paaiškėjo, kad dainininkės didžiausia baimė – gauti vandens ir oro gurkšnį. „Kai taip nutinka, mane apima panikos priepuolis. Iš pradžių norėjau paprašyti, kad sportininkai man duotų gelbėjimosi ratą, bet paskui prisiminiau, kad vieną po vasaros jau turiu ant pilvo. Tai labai tikėjausi, kad jis man neduos nuskęsti“, – sekmadienį kvatodama aiškins S. Nainė.

 

Nors merginos negailėjo savikritikos savo išvaizdai, iš tiesų kūno linijų joms galėtų pavydėti ne viena scenos žvaigždė. Pasisukus kalbai apie dietas, grupės „Pinup Girs“ narės Vladai prisipažino, kad yra išbandžiusios jų nemažai, tačiau geriausiai abiem veikia „MĖ“ strategija.

 

„MĖ“ trumpinys reiškia „Mažiau ėsk“. Štai ir visa paslaptis. Nereikia nei specialiomis dietomis savęs alinti, nei badauti. Užtenka valgyti reguliariai ir saikingai. Tada nebus jokių problemų dėl svorio“, – besišypsodama laidoje kalbės S. Nainė.

 

Sužinoję, kad jiems reikės žaisti vandensvydį su merginomis, profesionalūs sportininkai kiek sutriko. Lietuvoje nėra nei vienos tokios šios sporto šakos komandos. Kuo baigėsi grupės „Pinup Girls“ merginoms bandymas išmokti žaisti vandensvydį − bus galima pamatyti jau šį sekmadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

 

„Sportuok su mumis“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!