Viena iš merginų grupės „Panteros“ įkūrėjų, žurnalistė, dainininkė, renginių vedėja ir per plauką vos Radži žmona netapusi Monika Ostrenkova – vėl dėmesio centre. Iššūkius dievinanti moteris kartu su dar devyniais konkurentais apsigyvens lietuviškame ūkyje ir kovos dėl naujojo TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ nugalėtojos vardo.

 

TV3_IssUkis_kaime_Monika_Ostrenkova_Foto_Darius_Grazys

Viešai jausmus romų kilmės dainininkui kadaise išpažinusi, šlovės televizijoje jau ieškojusi 28-erių M. Ostrenkova sako esanti tikra miestietė, kuri su ūkio darbais nieko bendro neturi. Tačiau ji tiki, kad apsigyvenus ūkyje jai padės drąsa.

 

„Aš stipri, nebijau rankų į žemę įkišti. Bet neturiu jokios patirties su ūkiu ir jo darbais. Visiškai nesu nieko dariusi. Nei šieną grėbliojau, nei bulviakasyje buvau, nei ravėjau, sodinau ar pjoviau. Nieko absoliučiai. Aš miesto vaikas, užaugau Klaipėdoje. Tik pas močiutės sesę kaime, kai buvau maža, paršiukams daineles dainavau, gyvuliukus migdžiau“, – juokėsi naujo realybės šou dalyvė.

 

Monika atskleidė bijanti karvių, tačiau, kaip pati sako, nors ir klykdama, vis tiek jas melš, jei to reikalaus projekto užduotys: „Esu nuoširdi, neveidmainiauju, nevaidinu ir neapsimetu. Jei bijosiu tų karvių, tai užšoksiu ant tvoros. Jei krisiu į mėšlą, tai krisiu. Visos emocijos bus tikros!“

 

M. Ostrenkova prisipažįsta drąsiai nerianti į įvairias avantiūras. Į realybės šou „IššŪKIS kaime“ ją atvedė permainų gyvenime troškimas. „Man taip susiklosto gyvenimas. Turėjau laisvo laiko. Norėjosi permainų ir pokyčių. Esu labai drąsi, man patinka išbandymai, žmonės. Visada noriu kažkur dalyvauti. Nebijau filmavimo kamerų“, – kalbėjo mergina.

 

Monika juokiasi, kad televizijos žiūrovai ją išvys pačiai naujame amplua: „Pas Radžį turėjau atrodyti visa graži, su suknelėmis, išsipuošusi, makiažai, šukuosenos, o čia bus botai ir greičiausiai būsiu visa murzina. Bet man patiks. Noriu save išbandyti.“

 

Merginų grupėje „Panteros“ su kolege Renata dainuojanti Monika tikina gyvenime padariusi tik vieną klaidą – vos sulaukusi aštuoniolikos slapta nuo tėvų ji ištekėjo už šešeriais metais vyresnio mylimojo. Tiesa, pora išsiskyrė jau po metų. „Tai buvo didelė meilė. Mano tėvai buvo prieš, bet aš labai užsispyrusi. Jei kažko užsimaniau, tai ir padarau. O išsiskyrėm todėl, kad žmogus pradėjo labai neteisingą gyvenimo būdą. Tais laikais klestėjo visokios vagystės, sukčiavimai. Jis nenorėjo nei dirbti, nei nieko. Džiaugiuosi, kad greitai nusprendžiau, jog nenoriu tokio gyvenimo. Kiek žinau, jis laimingai iki šiol kultūrinasi po pasaulio kalėjimus. Pasimokiau ir į blogiukus dabar net nebežiūriu“, – tikino užkariauti ūkį bandysianti M. Ostrenkova.

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos kompanija „Carsrent24“ ir automobilių prekybos bendrovė „Inchape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – nuo spalio 8 d. šeštadieniais 19.30 val. per TV3!