Vos antrąją savaitę skaičiuojantis TV3 vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ viršijo prognozes ir lūkesčius, galėdamas pasigirti rekordiniu dėmesiu ne tik televizijos eteryje, bet ir internete. Jau gerokai daugiau nei milijoną kartų internautai įsijungė visą parą transliuojamą realybės šou dalyvių gyvenimą arba stebėjo įdomiausias šou akimirkas. Tiek projekto kūrėjai, tiek dalyviai džiaugiasi tokiu populiarumu ir tikina, kad didžiulis dėmesys skatina dar daugiau dirbti ir pasitempti.

 

TV3_2_barai_Gyvenimas_greitkelyje_Julius_Mocka_FOTO_Imantas_Boiko

 

Projekto startas sulaukė rekordinio žiūrovų skaičiaus:jau per pirmąją realybės šou parą, projekto turinys portaluose 2barai.lt, tv3.lt ir TV3 Play aplikacijose buvo pasižiūrėtas virš 150 000 kartų.

 

O vos per pusantros savaitės projekto turinio pasižiūrėjimų skaičius beveik pasiekė 1 milijoną 300 tūkstančių (jau perkopė daugiau nei 1 271 000 pasižiūrėjimų).

 

TV3_2_barai_Gyvenimas_greitkelyje_Sigita_Katine_FOTO_Imantas_Boiko

 

Kuo „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ suviliojo žiūrovus tiek televizijoje, tiek internete? „Manau, kad žiūrovai pasiilgo gero, nesuvaidinto ir linksmo reginio. Čia dalyviai susipažįsta, veliasi į konfliktus, įsimyli ir gyvena tikrą gyvenimą. Jau per pirmąsias savaites žiūrovai turėjo pamatyti, kad realybės šou dalyviai yra be galo charizmatiški, kiekvienas su savo gyvenimo istorija, jie pasiryžę viskam“, – kalbėjo vienas iš projekto prodiuserių Dominykas Kubilius.

 

Projekto sėkme internete džiaugėsi ir dalyvių-barmenų dešimtukas. Profesionalus kovotojas, daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionas Julius Mocka sakė, kad tai – neįtikėtinai džiugios žinios. Tiesa, jis pabrėžė, kad toks didelis internautų dėmesys įpareigoja elgtis kultūringiau.

 

„Milijonas – beprotiškai fantastiškas skaičius. Dirbame bare, esame uždaryti ir atskirti nuo aplinkos. Nors, aišku, numanom, kad žmonės mus nuolat stebi, bet tokie skaičiai yra vau… žiauriai smagu. Tai dar labiau įpareigoja elgtis geriau – juk mus stebi jaunimas, todėl reikia rodyti pavyzdį. Turime patys tapti geresni ir tą jaunimą kažko pamokyti“, – sakė Gerdos Stiklickienės vadovaujamos baltosios „Angelų“ komandos narys.

 

Bene santūriausia projekto dalyvė, įspūdingos išvaizdos gražuolė Sigita Katinė išgirdusi šią naujieną ragino visus internete projektą stebinčius žiūrovus atvažiuoti į greitkelyje Klaipėda-Kaunas įkurtus barus: „Tai yra nuostabu. Tegul tas milijonas žmonių atvažiuoja pas mus!“

 

Kol dalyviai džiaugiasi pasiektu milijonu internete, realybės šou reitingai spindi ir televizijos eteryje. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – žiūrimiausia pramoginė laida Lietuvoje šią vasarą. Iki šiol ją pasižiūrėjo daugiau nei 1 150 000 žiūrovų.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!