Reikalinga skubi darbuotojų atranka norint rasti patikimus ir geriausius jūsų įmonei naujus narius? Kreipkitės į darbo rinkos specialistus, kurie pasirūpins atrasti jums labiausiai tinkamus žmones, todėl įdarbinimas nesukels jokių rūpesčių. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl verta pasinaudoti darbuotojų atrankos paslaugomis ir kaip vykdomas šis procesas.

 

darbas

Darbuotojų atrankos svarba 

 

Pasiaiškinkime, kodėl darbuotojų atranka yra tokia svarbi. Ne paslaptis, kad atrasti kvalifikuotus ir patikimus darbuotojus tampa vis sunkiau kone visose darbo srityse. Personalo atranka padeda rasti geriausius, tikrai patikimus specialistus, kuriems idealiai tiks jūsų įmonė ir kurie idealiai tiks jūsų įmonei. Tai didelė abipusė nauda, todėl toks darbuotojo ir darbdavio santykis yra be galo tvarus, ilgalaikis. Užsakę personalo atrankos paslaugas galėsite nesivarginti dėl darbuotojų paieškos, kadangi viskuo bus pasirūpinta vietoje jūsų.

 

Darbuotojų atrankos nevykdančios įmonės nėra tokios sėkmingos – tai akivaizdžiai rodo kasdienė praktika. Dažnai patenka bet kokie, nepatikimi darbuotojai, kurie nepateisina lūkesčių, greitai išeina iš darbo, dirba nekokybiškai, dėl ko galiausiai nukenčia įmonės darbo kokybė. Viso to galima nesunkiai išvengti samdant kvalifikuotus rinkos specialistus, vykdančius personalo atrankas.

 

Kaip vyksta darbuotojų atranka?

 

Personalo atranka vykdoma keliais etapais. Iš pradžių jūs turite susiformavę aiškią idėją, kiek ir kokių darbuotojų norite, kuriam laikui, ir tuomet, jau po visko, specialistai padeda jums ant stalo tinkamiausių kandidatų kruopščiai aprašytus profilius. Visiškai nereikia niekuo rūpintis patiems norint pritraukti patikimus specialistus, nes jie patys be jokių pastangų atkeliaus pas jus.

 

Darbuotojų atrankos etapai:

 

1. Informacijos rinkimas ir analizavimas – tai pirminis personalo atrankos etapas, kuomet specialistai gilinasi į visus jūsų poreikius ir lūkesčius, juos įvertina, kruopščiai išanalizuoja, parenka tolimesnius darbo metodus.

 

2. Įmonės vertinimas – šiame etape kruopščiai vertinama jūsų įmonė ir jos teikiamos galimybės, identifikuojami visi privalumai, kurie vėliau pristatomi darbo ieškantiesiems.

 

3. Darbo aprašymo kūrimas – dar tolesnis etapas yra kruopštus darbo aprašymo kūrimas. Jame nurodomi darbo reikalavimai ir lūkesčiai iš kandidato, taip pat patraukliai pristatoma darbo įmonėje nauda.

 

4. Kandidatų kompetencijos tyrimai – atsiradus pirmiesiems kandidatams į darbo skelbimus, vykdoma kruopšti atranka, kurios metu apklausiami kandidatai, jiems duodami pildyti įvairūs testai ir tikrinamos žinios nustatant kompetenciją.

 

5. Geriausių kandidatų profilių atrinkimas – iš visų kandidatų atrenkami jums tinkamiausi, sukuriami kandidatų profiliai, kurie jau vėliau keliauja jūsų sprendimui.

 

Atraskite savo įmonei tinkamiausius darbuotojus be jokių pastangų! Užsakius personalo atrankos paslaugas bus pasirūpinta viskuo, kad pas jus atkeliautų patikimi specialistai.