Trečiadienio rytą Vilniuje įsikūrusiame viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, pasaulyje pirmaujančios aukščiausios klasės SPA paslaugų ir odos priežiūros gaminių kompanijos „Elemis“ komanda iš Didžiosios Britanijos, pristatė karščiausias grožio naujienas tiesiai iš didžiausių pasaulio SPA centrų Londone, Majamyje, Bankoke ir Honkonge.

 

Egle Grebliauskaite_Tursiene

Daugiau nei 20 metų SPA terapijos srityje dirbanti ir geriausiu D. Britanijos kosmetikos prekė ženklu 2014 m. pripažinta kompanija, bendradarbiauja su 1600 grožio centrų visame pasaulyje ir dėka natūralių sudėtinių dalių bei naujausios kartos mokslo technologijų garantuoja aukščiausią savo gaminių kokybę odos jaunystei pratęsti.

 

Idealiai suvokdama šiuolaikinio gyvenimo poreikius, kai beprotišku ritmu gyvenantis žmogus net ir pagražėti, pailsėti, atgauti energiją bei sielos ramybę nori greitai, iškart gaudamas kokybiškų paslaugų paketą, kompanija „Elemis“ buvo pasirinkta kaip SPA partneris ir oro linijų bendrovės „British Airways“, kuri savo pirmos bei verslo klasės klientams teikia kelionės-SPA paslaugas skrydžių metu bei išskirtiniuose “British Airways” atvykimo ir išvykimo „Elemis“ laundžuose Londono Heathrow ir Niujorko JFK oro uostuose.

 

„Ši kompanija yra idealus kiekvienos moters grožio partneris, nes patirtis SPA centruose mums leidžia išgryninti labiausiai klientams patinkančias procedūras, o pažangiausių, pripažintų ir kliniškai patikrintų bei natūralių gamtos ir mokslo technologijų dėka, pasiūlyti tinkamiausius produktus mūsų išrankiausiems klientams. Neveltui daugiau nei 6,5 milijonų vartotojų pasaulyje kasmet renkasi „Elemis“ SPA procedūras ir gaminius, – pasakojo „Elemis“ vadovas Sean Harrington.

 

Emma Smillie
Bene labiausiai „Elemis“ didžiuojasi dar 2003 m. išleista „Pro-Collagen Marine Cream“ linija su prokolageno formule, kuri gavo daugiau nei 50 apdovanojimų ir tapo Britanijos odos priežiūros ikona. Ją pamėgo tokios žvaigždės kaip Victoria ir David Beckham, Sienna Miller, Jennifer Aniston, Victoria Pendleton, Jude Law, Jessica Ennis, Ellie Goulding, Cheryl Cole ir kt.

 

Pasak „Elemis“ produktų technikės ir mokymų trenerės Emma Smillie, ši kompanija daug investuoja į naujų technologijų kūrimą, kurios skirtos išgauti pačius veiksmingiausius komponentus iš natūralių šaltinių. „Elemis“ kuria daugialypio poveikio, patikrintas receptūras, siekdama, kad bet kuris gaminys suteiktų didžiausią įmanomą terapinį efektą. Namuose naudoti skirtų produktų linijos „Tri-Enzyme“, „Pro-Collagen“, „Pro-Intense“, „Anti-Ageing“ ir kitos jau laimėjo daugiau kaip 190 nepriklausomų grožio ir SPA apdovanojimų.

 

Pasaulinis pripažinimas „Elemis“ suteikia galimybę savo sėkme dalintis ir su kitais. Kasmet kompanija skiria ne tik daugiau nei 100 000 svarų labdaros organizacijoms dirbančioms su vaikais, vėžiu sergančiais žmonėmis bei tvarumo projektams, bet ir 20 valandų savo personalo darbo laiko labdaringai veiklai.

 

Lietuvoje „Elemis“ kartu su „Femina Bona“ mokymų centru pradėjo bendradarbiavimą su socialiniu projektu „PATS“, kurio tikslas – paliekantiems globos namų jaunuoliams padėti pasirengti savarankiškam gyvenimui. Kompanija „Elemis“ įsteigė stipendiją kosmetiko-vizažisto arba plataus profilio kirpėjo specialybei įgyti.

 

ELEMIS procedura

„Labai džiaugiuosi, kad nuo 2012 m. startavusi socialinė iniciatyva „PATS“ sulaukė „Elemis“ paramos pasiūlymo būtent dabar, nes 2014 m. projekto konkurso tema yra „Mano svajonių profesija“, ir iš globos namų auklėtinių sulaukėme daugybės laiškų, kuriuose ir grožio specialistų profesija.“ – pasakojo projekto „PATS“ iniciatorė, 4 vaikų mama, verslininkė, tapytoja ir modelis – Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė.

 

„Elemis“ stipendijos laimėtoją išriks kompetetinga komisija, kurią  sudaro psichologinės-pedagoginės tarnybos specialistai, socialinių organizacijų atstovai, pedagogai, vaiko teisių apsaugos specialistai,  neformalaus ugdymo organizacijų atstovai ir „Femina Bona“  mokymų centro atstovai.

 

ELEMIS kvapu terapija

Femina Bona atstove ir Egle