Vienas iš populiariausių turto amuletų yra Saliamono pentagrama. Tai labai stiprus magiškas įrankis, kuris ne tik padeda pritraukti materialinių gėrybių, bet ir apsaugo jau sukauptą turtą. Jis neleis išlaidauti nereikalingiems pirkiniams, apsaugos nuo nereikalingų išlaidų ir per didelio švaistymo. Amuletas atrodo kaip moneta, pagaminta iš žalvario.

 

turtai

Čigonai tiki, kad stipriausias turto simbolis yra auksas. Todėl viską, ką turi, romų tautybės žmonės linkę investuoti į auksą. Talismanais gali tapti bet kokios auksinės monetos su ornamentais. Jie tiki, kad auksas padeda pritraukti dar daugiau aukso. Tiesa, šiuolaikiniai talismanai dažniausiai gaminami iš metalo. Jie taip pat yra tinkami, tad, jei tokį turite, nebūtina pirkti ar gaminti kito.

 

Senovėje sidabrinės monetos būdavo naudojamos, norint pritraukti pinigus. Dabar sidabrinę monetą rasti sunku, tačiau būna daug juvelyrinių dirbinių, kurių forma panaši į pinigėlių. Ordynskio amuletas yra populiarus ir labai stiprus magiškas įrankis, padedantis išbristi iš skurdo.

 

Dar vienas gausos, klestėjimo ir turto simbolis yra arklio pasaga. Amuletas padeda pritraukti ne tik materialinę gerovę, bet taip pat ir sėkmę visuose reikaluose. Tai gali būti tiek asmeninis talismanas, tiek talismanas namams.

 

Natūralus akmuo gali taip pat būti amuletas, padedantis pritraukti pinigus. Tokie akmenys gali būti Mėnulio akmuo, opalas, smaragdas, rubinas, turkis, koralai, deimantai, turmalinas, kvarcas. Iš šių mineralų galima pasigaminti talismaną, padėsiantį praturėti. Panašių savybių turi ir avantiurinas, heliotropas, tigro akis, nefritas (žadeitas).

 

Vienas iš būdų, kaip patiems pasidaryti pinigus pritraukiantį amuletą, yra pinigų maišelis. Tam reikės natūralaus audinio skiautės, adatos ir siūlo. Geriausia pasirinkti žalios, raudonos, auksinės, sidabrinės arba geltonos spalvos audinį, nes tai yra pinigų spalvos. Siuvant krepšelį ir pripildant jį tam tikru turiniu, reikėtų pabandyti galvoti apie tai, ko norėtumėte pasiekti, kaip leisite pinigus ir kas pasikeis gyvenime, kai praturtėsite.

 

Voverės kailis, triušio kojelė, monetos, daiktai, pagaminti iš brangiųjų metalų, magnetai gali būti dedami į magišką pinigų maišelį. Taip pat galima naudoti mineralų gabalėlius arba karoliukus. Nedažytos raudonos spalvos paukščių plunksnos, pasak čigonų, padeda pritraukti turtus. Jeigu tokių neturite, tiks ir geltonos bei žalios spalvos plunksnos. Europoje seniau buvo tikima, kad praturėti gali padėti kaurių moliuskų kriauklės ir kirmėlinių moliuskų (lot. Dentalium entalis), gyvenančių vandenyne, kiautai. Maišelį rekomenduojama tvirtai užrišti raudonu vilnoniu siūlu ir padėti slaptoje vietoje, kur nerastų pašaliniai žmonės. Tikima, kad toks maišelis padės pritraukti pinigus ir sėkmę finansiniuose reikaluose.

 

Augalai, kurie padės pritraukti finansinę sėkmę: liucerna, cinamonas, gvazdikėliai (prieskoniai), kukurūzų branduoliai ir nedidelės burbuolės, imbieras, mairūnai, muskatas, bergamotės, lauro lapai, sasafras, sezamų sėklos, kvapusis auksabarzdis, krunė, bazilikas, mėta, balinis ajeras, sidabrožolė, jazminai, mirtos, šalavijas, verbena, alavijas, kvapusis pipiras, rozmarinas, ąžuolų lapai ir gilės, klevų lapai.

 

Visi šie komponentai tinkami magiškų pinigų butelių gamybai. Tam reikės žalio stiklo butelio. Be magnetų, monetų, akmenėlių ir augalų reikėtų papildomai įlašinti šiek tiek eterinių aliejų. Šiam reikalui geriausiai tinka bergamočių, pipirmėčių, eukaliptų, muskatų, cinamono, imbierų ir daugelis kitų aliejų.

 

Fengšui specialistai tiki, kad daiktai, pritraukiantys turtą ir klestėjimą, turėtų būti laikomi pietryčių pusėje namuose ir kiekviename kambaryje. Ypač populiarus šiam reikalui talismanas yra besijuokiančio Budos statulėlė. Taip pat pinigus simbolizuoja žuvų, pinigų medžių su monetomis vietoj lapų, varlė su moneta burnoje, žiurkių atvaizdai. Fengšui klestėjimo skaičius yra 4. Tad jeigu nėra galimybės nusipirkti specialių talismanų, galima apsiriboti 4 identiškais daiktais namuose, kurie nebūtinai turėtų būti labai brangūs. Tai gali būti vazelės, nedidelės medinės statulėlės, auksinės monetos ir kiti panašūs dalykai.