Jau ne pirmus metus vadinamieji  plius dydžio modeliai sparčiai keičia itin lieknus modelius ant podiumo ir reklaminių fotosesijų. Kuo daugiau tokių merginų pasirodo ant podiumo, tuo daugiau moterų geriau jaučiasi, turėdamos gal kiek apvalesnę negu anksčiau buvo priimta figūrą, nes pamato, kokios gražios ir nuostabios gali būti tokios moterys ir merginos.

 

plius dydis

Tad jeigu esate linkusi priaugti svorio, tai nėra priežastis nuolat laikytis griežčiausių dietų ir praleisti daug valandų  treniruojantis sporto salėje. Stenkitės palaikyti tokį svorį, su kuriuo jaučiatės patogiai, pamilkite save ir savo kūno linkius ir netrukus tapsite savimi pasitikincia gražuole. Svarbiausia šiuo atveju laikyti kelių taisyklių, renkantis aprangos stilių.

 

Geri patarimai plius dydžio merginoms:

 

  • Vertikalios linijos. Seniai žinoma, kad vertikalūs dryželiai ištempia figūrą, bet tai nereiškia, kad realiai visi drabužiai turi būti dryžuoti. Liekninantį dryželių efektą galima sukurti dėvint kelnes su kantu (linija eina per visą kelnių liniją), palaidines ir marškinius su vertikaliai išdėstytomis sagomis, pailgintą švarką arba ilgus karolius.

 

  • Siluetas. Kiekviena apvalių formų mergina ir moteris turėtų atsiminti, kad, renkantis aprangą, būtina aiškiai padalyti figūrą į klubus, juosmenį ir krūtinę (pagrindinis akcentas turėtų būti skiriamas juosmens sričiai). To galima pasiekti, susijuosus suknelę ar tuniką diržu. Be to, reikėtų atsiminti, kad drabužius neturėtų baigtis plačiausioje klubų vietoje (pavyzdžiui, palaidinė iki šlaunų vidurio, atkreips dėmesį į šlaunis ir jos vizualiai atrodys net storesnės nei yra iš tiesų).

 

  • Drabužiai. Pirmas dalykas, kurio turėtumėte atsikratyti iš savo drabužių spintos – tai bliuzonai ir kiti apdribę drabužiai. Priešingai nei dauguma žmonių žmonių mano, jie neslepia figūros, o atvirkščiai – ją platina. Tačiau nereikėtų tokių drabužių keisti ir labai aptemptais drabužiais. Renkantis aprangą rekomenduojama atkreipti dėmesį į drabužius, kurie nėra nei labai laisvi, nei labai aptempti, tiesiog gražiai apgaubiantys figūrą. Rekomenduojama pirmenybę teikti natūraliems audiniams, nes jie gražiau pabrėžia figūrą. Tokios medžiagos – tai minkšta vilna, šifonas ir šilkas – šie audiniai figūros išlinkimus padaro švelnesnius ir subtilesnisu. Jeigu patinka raštuoti drabužiai, pirmenybę teikite kontrastingiems dizainams. Apskritai jūsų drabužiai turėtų būti elegantiškai, tinkantys lyg nulieti ir paprasti.

 

  • Apatiniai drabužiai. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas, renkantis apatinius drabužius. Jie turėtų būti aukštos kokybės ir idealiai tikti. Be abejo, idealiai tinkančių apatinių teks paieškoti, bet rezultatas jus tikrai nudžiugins.

 

  • Avalynė. Rekomenduojama pamiršti apie platų, stabilų batų kulną ir pirmenybę teikti elegantiškiems bateliams su smailiais, bet ne aukštesniais nei 6 cm, kulniukais. Taip pat pliuz dydžio moterims turėtų tikti batai su platforma.

 

  • Aksesuarai. Rankinės, kaip ir papuošalai, neturėtų būti mažos. Delninukes ir mažus rankinukus su plonais dirželiais reikėtų pamiršti ir tokias rankines keisti didesnių modelių rankinėmis ir platesnėmis rankenomis. Taip pat ir renkantis aksesuarus – pirmenybę rekomenduojama skirti masyvioms apyrnakėms, vidutinio dydžio ar didesniems auskarams.

 

Jeigu laikysitės šių paprastų taisyklių, jūsų grožis džiugins tiek jus pačias, tiek ir aplinkinius, kurių dėmesį norėtumėte patraukti.